PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 144 245
ocen
8,1 10 1 144245
8,2 36
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

Dziwna bajka

ocenił(a) film na 8

Brakuje mi tych rysunkowych bajek , chyba przez 10 razy powtarzałem sobie w czasie seansu dziwna bajka ale jakoś ta dziwność mnie kupiła. Fajnie że zrobili Polski dubbing , jakoś w filmach tego nie trawie ale w bajkach wole dubbing , trochę by mnie to irytowało słysząc Japoński lektor i na to nałożony Polski

ocenił(a) film na 8
Michal17

Zgadzam się. Podejrzewam, że gdyby nie dubbing (który swoją drogą nie jest jakiś rewelacyjny, ale nie można narzekać) podejrzewam, że stosunkowo szybko wyłączyłabym ten film, ponieważ nie przepadam za stylem anime i wszystkim, co z nim związane (kwestia gustu ;)).

Co do dziwności - pomimo że wiele było momentów, które wywołały u mnie kwaśny uśmiech na twarzy, jakoś chciało się oglądać to dalej. Ogółem pamiętałam tę bajkę jeszcze z czasów dzieciństwa, gdzie ta dziwność zdecydowanie mnie przytłoczyła i nie mogłam zasnąć ze strachu (głównie przez wątek z zamianą rodziców w świnie i tym masakrycznym Bogiem Bez Twarzy), ale po upływie lat stwierdzam, że warto było stawić czoła mojej dziecięcej traumie. Przedstawiona historia i ten zwariowany świat okazały się całkiem ładne. Z pewnością kiedyś znów obejrzę. ;)

Michal17

To nie jest bajka tylko Anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones