PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 891
ocen
6,9 10 1 69891
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3

To teraz wszystkie filmy będziemy oglądać w 3D?;/ Szczerze mówiąc, coraz bardziej mnie to zniechęca do chodzenia do kina... Rozumiem wykorzystanie efektów 3D w bajkach czy filmach familijnych, bo to spoko motyw i frajda dla dzieciaków, a tym samym dla dorosłych, którzy zabierają maluchów do kina.. Ale czy naprawdę magia zwykłego obrazu już nie działa? Czemu po sukcesie Avatara (w moim odczuciu dużo zawyżonym) wszyscy kręcą teraz filmy w 3D? Nie wydaje Wam się to trochę.. nadgorliwe? Już mam przesyt tymi filmami, mimo wszystko zostanę zwolenniczką tradycjonalnego kina. Jeszcze przy Avatarze miało to jakiś sens - fantastyka połączona z trójwymiarowym obrazem, no ok. Ale Step-up? Po co???? Żeby pokazać że główna bohaterka tańczy bliżej niż zgromadzony za nią tłum? Moim zdaniem twórcy niepotrzebnie wykorzystują 3D, już nie mówiąc o tym, ze w ogóle jest kolejna część.

malina_89

Mam takie samo zdanie..... Nie lubie tak naprawde 3D. Jedynie to chyba w tym można oglądać dokumenty o zwierzętach. I tak takie 3D jest gowno warte w normalnych filmach....

ocenił(a) film na 10
ufolek007

Już od premiery drugiej części było wiadomo, że kolejna będzie w 3D. Osobiście nie lubie filmów w tym efekcie ale dla step up pójdę na niego do kina. Może się okazać, że warto zobaczyć coś nowego i film z tymi efektami bdzie lepszy i nie będą mnie te efekty męczyć tak jak zazwyczaj:)

malina_89

widział ktoś z was zapowiedz tego filmu w 3D?? nie? to żałujcie... jeśli będzie taki cały film to będzie naprawdę rewelacja! a co do filmów 3D to jestem podzielnego zdania... fakt, avatar zapoczątkował szał na robienie filmów w wymiarze ale nie wszystkie filmy powinny go mieć... jeśli w filmie są efekty specjalne to jak najbardziej wole je zobaczyć w 3D. a takim filmem będzie na pewno step up wiedząc co było w pierwszej i drugiej części. poza tym jeśli ktoś naprawdę lubi filmy tego typu to na pewno już zaciera ręce i czeka na trzecią część tak jak ja:D

sylwqa

Tak, ja widziałam. Wg mnie fenomen step up polega po pierwsze na choreografii, a po drugie na zwykłym spełnianiu marzen, ukazaniu pasji młodych ludzi, którzy są w stanie dużo poświęcić żeby dopiąć celu. Film daje powera i potencjalnym odbiorcom zaczyna się wydawać że też mogą żyć jak bohaterowie filmu. Pozwala się oderwać od rzeczywistosci, tak mi się wydaje. Więc po co w to dodawać 3D?? Co do trailera - znów zapowiada dawkę dobrego tańca, ale również banalne zauroczenie i od razu wielką miłość. Ale już widać po zwiastunie, że producenci na potrzeby 3D inaczej podchodzili do kręcenia Step-up. Już nie taniec stoi na pierwszym miejscu, ale właśnie te nieszczęsne efekty.. Scena jak ta laska z tym brunetem stoją blisko mostu przy zachodzie słońca i on bawi się jakimś napojem jest tak ewidentnie robiona pod 3D że szkoda gadać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones