PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 865
ocen
6,9 10 1 69865
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3

7/10

ocenił(a) film na 7

Fabuła beznadziejna - ta sama w kółko powtarzająca się historia on, ona bla bla bla + oczywiste zakończenia. Ale sceny taneczne są nieziemskie! Podziwiam tych ludzi i to co są w stanie zrobić z własnym ciałem gdy tylko słyszą muzykę. Dla tych scen warto oglądnąć film.

ocenił(a) film na 6
Forever_18

mam to samo wrażenie! sceny taneczne i wizualnie - super, naprawdę najwyższa półka, ale fabularnie...? prawie 20 dorosłych ludzi nie umie zapłacić czynszu za kamienicę, ale oczywiście stać ich na guitar hero, całą ścianę najków, super sprzęt od HP i resztę bajerów... ciężkie do zaakcpetowania.... no i ten motyw romansu był taki mdły, mimo "wartkich" zwrotów akcji

ocenił(a) film na 7
xchucherkox

Sądzę że w większości postawili na taniec :P i o to w sumie chodziło. Pierwsza część SU najlepsza pod względem fabuły, a 3 najlepsza jeśli chodzi o taniec.

Forever_18

jasne, patrzyło się na taniec przyjemnie, ale czy czasem sceny te nie były podrasowane komputerowo? oprócz slow motion, bo to oczywiste

ocenił(a) film na 4
nie_mam_nicka

Też mam wrażenie, że pomogli im komputerowo, zwłaszcza w scenie tej ostatniej "bitwy" tanecznej...

Forever_18

Moja ocena 6, tylko za choreografię.. Bez dwóch zdań. Niesamowita.

ocenił(a) film na 6
Forever_18

ha ha! Napisałem w inny temacie prawie co do słowa taką sama opinię jak Ty :-)

Forever_18

Nie wspominając o dialogach, które chyba dziecko pisało... Taniec jest jedynym atutem tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones