PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 856
ocen
6,9 10 1 69856
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3

Czy ktoś jeszcze zauważył, że w pierwszej części młodszą siostrzyczką Tyler'a była Camille, w
drugiej części przechrzcili ją na Andy, która w szkole MSA poznała Moose'a. W obecnej części
pojawia się znowu Camille jako wieloletnia "najlepsza przyjaciółka" Moose'a, o której nie było nawet
wspominki w 2 części mimo iż w Step Up 3 jest scena, w której tańczyli do piosenki przy której
poznali się w 1 klasie liceum.. Rozumiem, że w "The Streets" nie wystąpiły obie postacie - Andy i
Camille, bo przy Andy - Camille wydawałaby się nie logiczna, ale po co wprowadzać ją w 3 części?
Mnie w najnowszym sequelu "Step Up: All In" ciągle będzie prześladował ten wątek, kiedy zobaczę
Andy i Camille razem na ekranie.

ocenił(a) film na 8
Kubny_

Też tego nie ogarniam,zagmatwane to.

ocenił(a) film na 8
Kubny_

sory dawno oglądałem te wszystkie części ale czy to nie było tak, że jednak Andy i Camille to dwie różne postacie. Ta Andy była chyba kuzynką a nie siostrą Tylera, a z kolei Camille tak jak wspomniałeś jest jego siostrą. Przynajmniej tak ja to pamiętam.

Kubny_

tez mi się na początku wydawało że Andy to siostra Tyler'a, ale potem jak dokładnie obejrzałam 2 to z ich rozmowy wynika, że ona była jego sąsiadką z ulicy - widział ją jak biegała w pieluchach, tak Tyler mówił. Poza tym Tyler, Camille i mały brat murzynek byli adoptowani (Camille w 1 mówiła ze jej ojciec siedzi) a Andy mama zmarła więc zaadoptowała ją najlepsza przyjaciółka matki. Poza tym wydaje mi się ze Andy jest starsza od Moosa - przyszła do szkoły jak Tyler - z transferu, nie było powiedziane że razem się uczą - razem jedli i tańczyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones