PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 879
ocen
6,9 10 1 69879
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3

Dno !

ocenił(a) film na 3

Jaki ten film jest słaby.... Przez cały czas wydaje się że został wykonany na szybko i
wymyślony przez jakiegoś kolesia przy goleniu. Tak jakby zrobiony film na szybko,
choreografię przekazywano sobie telepatycznie w tym filmie bo nie było ani jednej sceny
która by pokazywała ich ćwiczenia. I co z tego że jest dobry SoundTrack ? Jak chce sobie
posłuchać muzykę to włączam Media Playera i słucham. A to że w 3d tylko pogarsza cały
obraz.

użytkownik usunięty
fafa194

Nie znasz sie.

ocenił(a) film na 3

Słabizna i tyle !

ocenił(a) film na 6
fafa194

Były sceny gdy ćwiczyli :) Dla mnie całkiem dobry film :) Miło się oglądało :) a jeśli chodzi że w 3D to po części muszę się z tobą zgodzić.

No tak, najlepiej napisać, że ktoś się nie zna :) Ach, ci "obrońcy" filmów...

Purslane

Ja ma pierdolic,to niech lepiej nic nie mowi. A film genialny.

pochmurne-marzenia

Genialny?!?!
A ja się pytam GDZIE JEST KRZYŻ !?

użytkownik usunięty
Sancezz

O,znowu troll w natarciu. <ziew>

Dobrze, że teraz filmweb ma funkcję rekomendacji, możesz do woli oglądać badziewne komedyjki i słabe filmy familijne. Cóż można napisać, gdy ktoś pisze o rzeczonym filmie "genialny". Uwielbiam dworować z Tobie podobnych, tak jak lubiłem to czynić przy okazji Avatara. Żaden ze "Stepupów" nie zrobił na mnie najmniejszego wrażenia, mimo, iż wszystkie obejrzałem, prawdę mówiąc nie napisałbym nic gdyby nie to, że ten film jest najwyżej przeciętny, a banda "fanboyów" czyni z niego film najmniej bardzo dobry.

użytkownik usunięty
Sancezz

skoro jedna juz Ci sie nie podobala,jak przebrnales przez nastepne czesci? Normalnie jestem pod wrazeniem. Ja bym nie mogla.
I wiadomo,iz 2 i 3 bedzie podobna do 1. :).

Cóż, nie zawsze ogląda się to co się chce, w szczególności gdy i tak sporadyczne wypady do kina odbywa się w towarzystwie osób, które takie filmy lubią. Swoje upatrzone/ulubione filmy oglądam w samotności. Ponadto, jeśli uważam film za przeciętny to nie oznacza to, że nie można sięgnąć po następna część, w szczególności kiedy człowiek co do zasady nie zamyka się na żaden gatunek i tu można szukać analogii do muzyki. Jest w 3City jeden klub z muzyką, która uwielbiam(dnb/dubstep), ale jak wybiorę się ze znajomymi na jakieś disko/hiphopodziwactwa to nie narzekam tylko się bawię.

użytkownik usunięty
Sancezz

Skoro tak mowisz.... ;) Ja sie swietnie bawilam w kinie.

I nikt tego nie neguje, ale film nie jest genialny, kropka.

Sancezz

Ojej. Dla innych jest. Genialnie tanczyli i nie mow tylko ze nie.

pochmurne-marzenia

Taniec to jedyna rzecz, dla której warto wybrać się na ten film.

użytkownik usunięty
Sancezz

Taniec byl genialny. Ale dalsza dyskusja nie ma sensu.

Taniec nie równa się FILM, w filmie mogli tańczyć genialnie, ALE film jest genialny, czemu utorzsamiacie film z tańcem ? tylko dlatego, że to film o tańcu ? Moje wypowiedzi dotyczyły FILMU.

użytkownik usunięty
Sancezz

jako calosc film jest genialny. A Ty za duzo wymagasz od tego filmu. Chcesz rewelacyjnej fabuly,ale tutaj liczy sie przede wszystkim taniec. TANIEC kropka com.

Ale tego tańca było... Z piętnaście minut...

użytkownik usunięty
Purslane

I tak dali wiecej tanca niz w 1 i 2 . Sam taniec nie mogl byc. Troche fabuly musialo byc.

Ale jakiej fabuły, skoro ten film nie miał żadnej?

ocenił(a) film na 6
Purslane

Nie no fabuła to :
-Hej.
-Hej.
-Kocham Cię.
-Ja Ciebie też.
-to jedziemy do Kalifornii ?
Moose dostaje upragnione buty i wszyscy żyją długo i szczęśliwie. A no tak i wzięli wcześniej udział w największych mega zawodach i oczywiście wygrali.
The end

Georgiana_

Haha, uwielbiam cię, Georgiana! :D

ocenił(a) film na 6
Purslane

Ja Ciebie też! ; D
To jedziemy do Kalifornii szukać fajnych facetów?

użytkownik usunięty
Georgiana_

haha. :F czemu az do Kalifornii? W Polsce tez sa fajni. :F

Georgiana_

A kto fajny mieszka w Kalifornii? :P

użytkownik usunięty
Purslane

wlasnie.

Czy ja już nie mogę zamienić kilka słów z Georgianą w spokoju?

ocenił(a) film na 6
Purslane

Nie wiem, kto fajny mieszka w Kalifornii, ale skoro Luke i Natalie tam pojechali to musi być tam fajnie :) Albo nakręcimy tam step up 4-d, zbijemy na tym fortunę i wkręcimy wszystkim, że ten film to arcydzieło :)

Georgiana_

Nie chcę mieć do czynienia z czymkolwiek, co ma związek z tym filmem :(

ocenił(a) film na 6
Purslane

W sumie to masz rację. Ale i tak siedzimy na forum tego filmu... Pewnie wpłynie to niekorzystnie na naszą psychikę :(

Georgiana_

A jeśli już wpłynęło? ;(

ocenił(a) film na 6
Purslane

No to chyba obejrzę "mądry" film, żeby coś mi w głowie zostało :)

użytkownik usunięty
Purslane

Przepraszam,ze przeszkodzilam. Prosze bardzo,rozmawiaj sobie w spokoju.

użytkownik usunięty
Purslane

Masz jakis problem? Lubie ten film i bede go bronic.

Po prostu śmieszy mnie, jak ktoś spędza cały dzień przed monitorem i komentuje każdy post przy jednym filmie - szczególnie, jeśli jest to post pełen krytyki :)

użytkownik usunięty
Purslane

Niestety,innej rozrywki nie mam. :) U mnie jest brzydka pogoda. Dzisiaj nawet burza byla.

przy goleniu ? :D cóż za wyobraźnia ;] mi osobiście film się podobał, ale wiadomo, że nic nie spodoba się wszystkim, tak więc twoje zdanie szanuję.;]

ocenił(a) film na 9
fafa194

A mi się film osobiście podobał i O :).

fafa194

Soundrack dobry, super układy taneczne, 3D utrudnia oglądanie ale było kilka smaczków, które dawały tzw "radochę", fabuła rzeczywiście słaba, ale nie tragicznie- bywały gorszę. W moim odczuciu film bardzo podobny do step up 2- a to źle, powinni byli wprowadzić jakieś nowe elementy, a nie ten sam schemat w fabule.

ocenił(a) film na 10
fafa194

to jaki ty film widziales??

użytkownik usunięty
martenka_84

Podejrzewam,ze on obejrzal tylko trailer i pieprzy glupoty. Ale to tylko moje zdanie.
Hm. Moze jest trollem internetowym?

Co ty masz z tymi TROLLAMI? Wszędzie używasz tego słowa, Chryste...

Ja raczej jestem skłonna powiedzieć, że kto inny jest tutaj trollem internetowym, skoro tak heroicznie komentuje wszystkie wpisy...

użytkownik usunięty
Purslane

Widac,ze jestes tutaj by sie klocic. Ale ja nie zamierzam sobie psuc nerwow. ;) .

użytkownik usunięty

poza tym... TY za to tak heroicznie odpisujesz na MOJE komentarze. :) .

Bo mnie wkurza, jak ktoś tak usilnie broni jakiegoś filmu, chociaż był bardzo średni.

użytkownik usunięty
Purslane

A mnie wkurza,jak ktos mowi,ze jest gniotem.

Bo jest :)

użytkownik usunięty
Purslane

No masz. :) znowu to samo. :)

:)

ocenił(a) film na 3
fafa194

"Dno!" - jak to słowo idealnie pasuje do tego filmu. Fabuła wtórna, aktorzy irytujący, żarty na poziomie podstawówki. Film próbuje ratować się efektami 3D - dlatego dałam 3 zamiast 2, bo to ratowanie się jakoś słabo wychodzi.

Zdaje się, że technologia 3D staje się idealną kryjówką dla tandetnych filmów. Ile jeszcze razy nabiorę się na ten trick!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones