PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 891
ocen
6,9 10 1 69891
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3
Shinichi

Kolejny zajebisty film , jak nie lubisz go to po co ta napinka:D

ocenił(a) film na 4
kaaaammiill

Nawet nie wiesz co to ADHD... Film bardzo fajny będzie a jak coś nie tak to nie dawaj takich tematów bo Ci i tak mało osób odpowiada...

monka_22_007

Jedna idiotka odpowiedziała:)
Dla mnie tancza hip hop tylko niewyzyci ludzie i wlasnie po to to robia zeby sie wyzyc innego wytlumaczenia nie znajduje

Shinichi

To już o jakiś rasizm zahacza? Może sam byś tak chciał ale Ci nie wychodzi? :D

ocenił(a) film na 4
rapide

Idiotka, tak? Cóż... Szkoda czasu...
Ja niczego nie tańczę i nie jestem fanką i wyznawczynią żadnego z tańców ale uważam że jak ktoś lubi to niech tańczy co chce. Mi się to podoba a jak ktoś by był niewyżyty to by mordował ludzi na ulicach a nie zajmował się tańcem. Mi się to podoba i nie przeszkadza mi to. A z takim podejściem do życia gdzie nazywasz pierwszą lepszą osobę idiotką to daleko nie zajdziesz...

rapide

WIesz w ogole co to jest rasizm? I nie, nie czuje potrzeby tanczepia hip hopu xd

ocenił(a) film na 4
Shinichi

Nikt nie każe Ci czuć potrzeby tańczenia tego tylko przynajmniej nie obrażaj tych co to lubią OK? Najpierw dowiedz się co to ADHD a potem pytaj o rasizm...

monka_22_007

I dopowiem że ADHD działa w dwie strony, a nie w jedną jak większość ludzi myśli :D

ocenił(a) film na 4
kaaaammiill

Sorry, ale nie zrozumiałam Cię (?)

A tak inną drogą to do kogo konkretnie był kierowany tamten zwrot "idiotka"?

Shinichi

Nie widział filmu a już krytykuje.
Jeśli nie podobają ci się filmy tego typu to po co wchodzisz tu i piszesz takę bzdury.

rudzin

Nie wiem po co w ogóle ciągnąć dalej ten temat. Może być o ludziach z ADHD czy ADD mam to w dupie będzie zajebisty D:D

ocenił(a) film na 4
kaaaammiill

========Racja. Całkowita prawda...========

Shinichi

WIESZ NIEKTÓRZY HIP HOP LUBIĄ TAŃCZYĆ BO WTEDY MOGĄ POKAZAĆ SIEBIE I WYRWAĆ SIĘ OD CODZIENNEJ RUTYNY...JA NP TAŃCZE HIP HOP I CO UWAŻASZ ŻE JESTEM IDIOTKĄ Z ADHD.MOŻE ZASTANBÓW SIĘ CO PISZESZ ,MOŻESZ WIELE OSÓB URAZIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A TAK PRZY OKAZJI TE FILMY SĄ SUPER!

sendra10

ojej

Shinichi

Napisałaś: "Dla mnie tancza hip hop tylko niewyzyci ludzie i wlasnie po to to robia zeby sie wyzyc innego wytlumaczenia nie znajduje"

To są Twoje spostrzeżenia, którymi możesz obrażać innych. Typowe dla rasizmu. O gustach się nie dyskutuje? Nie nauczyli w domu?

btw. www.wikipedia.pl - przeczytaj sobie lepiej definicje rasizmu a potem dopiero odpowiadaj.

ocenił(a) film na 4
rapide

A tam. Dajcie spokój tej osobie już bo się nam psychicznie załamie... ;)

monka_22_007

Rzeczywiscie. Jak sie widzi tylu idiotow naraz mozna sie zalamac

rapide

"Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – zespół poglądów głoszących tezę o nierówności ludzi, a wynikająca z nich ideologia przyjmuje wyższość jednych ras nad innymi"
Gdzie w moich postach widzisz rasizm, debilu? To ze kogos obrazam nie czyni mnie rasista
O gustach sie nie dyskutuje i ja tego nie robie, tylko wyrazilem swoje zdanie, polecam lekture konstytucji (jesli potrafisz czytac)
Ciemnogród po prostu

ocenił(a) film na 4
Shinichi

jej... debil, idiotka czym jeszcze nas uraczysz nie-wychowańcu?

monka_22_007

taniec hip hop jest dla wszystkich ! którzy nie chcą nie muszą tańczyć ale nie musisz ich od razu obrażać !!! dziecko neo !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones