PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 865
ocen
6,9 10 1 69865
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3


Nie rozumiem. Step up 1 - Tyler miał małą siostrę Camille - której zjadał płatki. Potem dwójka była o tej samej dziewczynie, tylko starszej i nazywała się Andie. w 3 znów jest jakaś Camille i to tez jego siostra i to nawet ta sama aktorka co w 1

użytkownik usunięty
patryks83

Nie.... :D ech. Andie byla znajoma Taylera,nie siostra.

ocenił(a) film na 5
patryks83

tam wszyscy mówią o sobie "my sis" ;-) choć oglądałam ostatnio ponownie Step up 2 i z jednego dialogu wynika, że matka Andy (która zmarła) wychowała Taylora... a zatem jest tu trochę namieszane.

ocenił(a) film na 6
patryks83

...Alyson Stoner grała Camille w 1 części i w 3.

ocenił(a) film na 5
Georgiana_

to pewne i oczywiste... pytanie kim tak naprawdę była Andie ? ;-)

m_o_r_g_a

Jej matka umarla i wychowywala ja przyjaciolka jej matki. Taylor to byl jej znajomy z osiedla. Hm. to chyba wszystko co o niej wiemy . ;d

ocenił(a) film na 10
patryks83

Ta sama aktorka, ale inna postać, bo przecież siostra Tyler'a nie wychowywała się z Moosem xD

ocenił(a) film na 9
Angelus1933

najpierw jest powiedziane że Camille wychowała się z Moosem, a potem przy budce z lodami gdy słyszą piosenkę to Moos mówi że przy tej piosence się poznali w 3 klasie liceum. Więc to jest trochę namieszane... Ale myślę ze Camille z 1 części i z 3 to ta sama postać:)

użytkownik usunięty
figielek2

faktycznie. XD niedopatrzenie tworcow. :>

jedynym niedopatrzeniem jest to że Camile nie było w drugiej części a Moose był i trzymał z Andie i teraz co nie którzy myślą że Andie to Camille.

ocenił(a) film na 10
Sienna_3

dla wyjasnien; ANDIE TO PRZYRODNIA SIOSTRA TYLER'A :) PO SPRAWIE,

użytkownik usunięty
stepup91

aha. ; )

ocenił(a) film na 10

To chyba jednak nie było pokręcone , ponieważ w step up 2 oni dopiero zaczynali liceum, a Moose i Camille poznali się w trzeciej klasie więc dlatego nie było jej w Step up 2.

stepup91

To Camille jest przyrodnia siostra Tyler'a, Andie jest jego znajoma z osiedla.

ocenił(a) film na 6
maajabee

no ale kolejny bła tego filmu, bez sensu.. Moose miał się trzymać z Camille, raz myśleć o przyszłości, o stawianiu jej czoła... wciąż pamiętał resztę ludzi z step-upu dwa, a co się stało, że nic nie było o Andie.. Bez sensu trochę, bo co? Nagle Moose się pokłócił z Andie czy coś...

ocenił(a) film na 10
Elisa123

Nie widziałam tego filmu (tzn. 3 części) ale przypuszczam, że Camille to ta sama Camille co z 1 cześći. A jeśli chodzi o "zamieszanie z siostrami Tylera" to jak na mój gust to było tak:
Matka Andzie przygarnęła kiedyś Tylera i wychowywała go (w ten sposób Andie wychowywała sie razem z nim) lecz gdy umarła to Andie zajęła się ta przyjaciółka jej matki a Tylor trafił do innej rodziny zastępczej, w której była też Camille.
Tym sposobem obie są jego jakby "siostrami". Jak na mój gust to chodziło im o coś w ten deseń, ale nie wiem czy dobrze to rozumiem.

elcia3

Zgadzam się z elcia3,że Tyler najpierw mieszkał z Andy,a potem z Camille,to chyba jedyne sensowne wytłumaczenie. W błąd,że Camille i Andy to ta sama osoba mogą wprowadzać nas teksty z filmu,np.pytanie Tylera do Andy "czy nadal tańczy tak samo jak wtedy gdy była mała?"(to kojarzy mi się zaraz z tym jak Tyler tańczy z dziewczynką i chłopcem w 1). A to,że Andy nie było w 3 jest dziwne,skoro pokazana jest tam cała ekipa z ich liceum z 2 części;/..Trochę jest niedopatrzenie;/

19paulinkaaa

Prawda

elcia3

Myślę tak samo

Szkice1

To jest wpis z Wikipedii

Andie, dziewczyna z biednej dzielnicy, przybrana siostra Tylera Gage'a (bohatera pierwszej części filmu), kiedy zmarła jej matka zamieszkała u jej najlepszej przyjaciółki. Ma zamiar wraz ze swoją grupą "410" wziąć udział w nielegalnym turnieju tańca "the Streets". Unikając wyjazdu do ciotki w Teksasie zostaje zapisana do Maryland School of the Arts (MSA). Powoli traci czas, który poświęcała "410" i zostaje wyrzucona z grupy.

Chase, najlepszy i najseksowniejszy uczeń MSA (brat dyrektora) poznaje Andie i razem postanawiają (wraz z pewną grupą tancerzy) stworzyć własną ekipę, która wystartuje w turnieju "the Streets". Między Chase'em, a Andie rozwija się uczucie.

patryks83

mi się wydaje je to jedna i ta sama osoba ponieważ w dwójce Tyler mówił że wychowywała go matka Andie

kacpertul

Jak ta sama osoba, jak w ost czesci pojawily sie obie? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones