PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 877
ocen
6,9 10 1 69877
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3

Czy tylko ja tak to widziałam? Moim zdaniem wstawki taneczne obu grup były zdecydowanie
lepsze na korzyść Samurajów... Oczywiście bohaterzy czyli Piraci musieli wygrać ale pod
względem kunsztu moim zdaniem pierwsza grupa była nie tylko lepsza technicznie ale i
bardziej przebojowa

ocenił(a) film na 8
seeiko

właśnie też oglądałem to kilka razy... i pod każdym kątem... więc uważam że są porównywalne ale lepsze efekty na korzyść Piratów!!
spojrzyj na to okiem eksperta a nie tylko widza... wtedy widać kilka innych atutów!

STaN007

Chyba taniec bardziej się liczy niż światełka? Ci co wygrali byli słabsi (w poprzedniej części podobnie). I ogólnie te wszystkie bitwy w były cienkie.

STaN007

STaN007 napisał: spojrzyj na to okiem eksperta a nie tylko widza...
he he he... mam nadzieję, że ta wypowiedź to żart :D

ocenił(a) film na 6
seeiko

heh. jakby miał przyjemność wypowiedzieć się jakis ekspert na ten temat to z ciekawościa bym się zapoznała z jego opinią. ale myślmy logicznie. film jest dla widza, który niekoniecznie musi się znać, prawda? pozatym każdy na swój gust, a moim zdaniem występ samurajów był lepszy od piratów.

Roxx_

dzięki Roxx_ bo już myślałam, że zagubił się u mnie zmysł piękną ;-) pozdrawiam

seeiko

propos samurajów,wie ktoś jak się nazywa aktorka która z nimi tańczyła? była tylko jedna i nie mogę nic znaleźć na ten temat...

neosystem

tzn nie jedna, ale tańczyła na samym początku bodajże czarne plecione włosy...

ocenił(a) film na 5
seeiko

zgadzam się z założycielem tematu! w sumie, gdyby w pierwszej bitwie nie zaczął tańczyć Mad Chadd (taniec "robota") to nawet bym nie zauważyła układu Piratów obok świetnych Samurajów... :P

seeiko

no musze powiedziec ze zle widzialas

lukaster

w tym przypadku taniec to tylko czesc liczy sie takze i to bardzo schow a schow rozkrecili piraci

seeiko

Zgadzam się w 100%. Gdyby nie Samuraje ten film nie miałby sensu. ;p

ocenił(a) film na 7
whatashame

WOW, ktoś tu Amerykę okrył. To chyba logiczne, że nie miałby sensu bo co? Piraci sami ze sobą by tańczyli... ;o

Kaineko

ahahaha,uśmiałam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones