PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 865
ocen
6,9 10 1 69865
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3

Słabo ale...

ocenił(a) film na 5

Powiem tak, nie znam się na tańcu i prawdę mówiąc nie potrafię tańczyć a co za tym idzie jakoś filmy o takie tematyce kompletnie mnie nie kręcą. Ale cóż pierwsza część obejrzałem (do czego zostałem zmuszony) i o dziwo nawet mi się spodobało. Druga część jako film rozrywkowy też trzymała niezły poziom.
Natomiast ta część rozwaliła mnie kompletnie(i to złym znaczeniu). Po pierwsze scenariusz jest żenujący i nie chodzi mi o sam ogólny temat bo wiadomo że nikt nie oczekuję tutaj pulp fiction ale na boga aż roi się tu od idotyzmów. Po pierwsze z całego tego wydarzenie robią jakaś wielką tajemnice i ukrywają się na strychu ale każdy pojedynek zrealizowany jest tak jakby było to puszczane w telewizji. Nie stać ich na czynsz ale na to żeby mieć kilkadziesiąt par butów tylko po to by wisiały na ścianie to ich stać czy na kilkadziesiąt boomboxów. Poza tym mistrzostwem było wejście Murzyna do toalety i pokazanie... głośników, ja się pytam czego ten dzieciak się przestraszył że co że zatańczą go na śmierć albo scena z latającymi glutami na dachu. Rozumiem film rozrywkowy ale bez przesady. Poza tym o ile jeszcze niejaki Adam G. Sevani jest chociaż zabawny to Rick Malambri gra jak deska to już kristen stewart jest przy nim genialną aktorką. Jedyne co w sumie ratuję ten film w jakiś sposób to choreografie. Może i nie znam się na tańcu ale patrzyło się na to naprawdę przyjemnie i było zrealizowane w dobry sposób.
Także tak jak pisałem wcześniej o ile dwie pierwsze części filmu jako kino rozrywkowe sprawowały się bardzo dobrze to to coś na pewno nie powinno mieć średniej 7 bo nawet w kategoriach rozrywki sprawuję się bardzo słabo.

ocenił(a) film na 10
kecaj1603

popieram. Ja obejrzałam tą cześć tylko ze wzgledu na Adama Sevaniego którego uwielbiam. Racja fabuła beznadziejna za to taniec super. Mnie terz rozśmieszyło to że na czynsz nie mają a na 10000000 par butów to ich stać ... śmieszne było też to że podczas tego drugiego pojedynku co był w wodzie to ci cali gwai zaczeli sie wywracać a piraci oczywiście genailni nie ślizgają się. takze dobrze gadasz sorry za to jak pisze ale nie chce mi sie nic poprawiać. Peace!

ocenił(a) film na 5
kecaj1603

Też się zgadzam :) Poprzednie części oceniłam wyżej, bo pierwsza część to miała na końcu mix różnych stylów (to było fajne, poza tym dla mnie to było coś nowego), w dwójce była taka nowość, że wprowadzili te walki i więcej hip-hopu. W trójce mnóstwo rzeczy się powtarzała, fabuła do przewidzenia choć w takich filmach bardziej oceniam układy taneczne :)
Mnie tylko zastanawia po co ten Luke namówił Moose'a, żeby poszedł z nim na ten bal maskowy jak później go i tak olał, a przez to Moose nie poszedł na Halloween?

ocenił(a) film na 7
kecaj1603

No chyba w buciorach tańczyli nie, pewnie je zakupili gdy jeszcze klub zarabiał większe pieniądze o czym jest mowa w filmie. Do tego sam lokal też był zarąbisty i wielki (ich mieszkanie, wiele sal tanecznych, klub dyskotekowy itd.) więc czynsz musiał być gigantyczny, a oni cały czas się nastawiali na próby i wygranie bitwy, a wtedy spłacenie wszystkiego. Gra aktorska na poziomie poprzednich części, to samo fabuła scenariusz itd. A do tego najlepsze ze wszystkich poziom taneczny i horeograficzny z części na część było to lepsze (4 nie oglądałem).

ocenił(a) film na 1
kecaj1603

Myślę, że ta średnia 7 to oceny dzieciaków z podstawówki i gimnazjum zajaranymi "tańcem", bo się naoglądali "You Can Dance";) Masz rację co do wcześniejszych części, były ok. Ale ta to porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones