PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 862
oceny
6,9 10 1 69862
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3

Jedynka była najgorsza, a dwójka bardzo fajna... Ta część jest fantastyczna! Cudowne tańce i czasem wzruszające sceny...
10/10

użytkownik usunięty
oleczka1999

A jak dla mnie odwrotnie.

ocenił(a) film na 6

Zgadzam się. W trójce był tylko i wyłącznie dobry taniec, gra aktorska niestety bardzo drewniana. Cóż- była to gra tancerzy-aktorów amatorów nic więcej,

ocenił(a) film na 7
oleczka1999

jednak szkoda ze tylko tanecznie. trzeba przyznać ze to co oni tam robią jest niesamowite. cala reszta jest sztuczna i mało przekonująca. przynajmniej jak dla mnie

andrew9109

Dla mnie tez rewelacyjna :) A najbardziej podobało mi się jak tanczyli w tle tych boomboxów :D

ocenił(a) film na 1
oleczka1999

Dla mnie na odwrót. Nie potrzebnie w ogóle kręcili tą 3. I tak obejrzałam kawałkami (bo całego nie dało rady) bo akurat leciało w tv. A nawet nie chcę wiedzieć co jest w 4 części... Zresztą po Twoim roczniku to się nie dziwię, że podoba Ci się co innego.

ocenił(a) film na 7
milena8464

Mi tez tak samo sie podoba i nie jestem z tego rocznika, kazdemu podoba sie co innego, kwestia gustu.

ocenił(a) film na 6
oleczka1999

Plusy:
-Przystojny główny bohater
-Genialny taniec

Minusy:
- Ukochana głównego bohatera jakoś mnie wkurzała ,miała coś drażniącego w twarzy.
-Mało się działo w tym filmie .

Film fajny ale widziałam lepsze. 7/10.

ocenił(a) film na 4
oleczka1999

Nawet, nawet. Myślałam, że będzie gorsze.

ocenił(a) film na 8
Nightmare_Sally

Mnie tez sie podobala ta czesc najbardziej.

oleczka1999

Moim zdaniem jest na odwrót. Pierwsza część najlepsza. Myślałam że poprostu będzie taniec. I tyle. Taniec był. Podobało mi się jak tańczyli. Ale było też coś więcej. Jakaś fabuła. Film ma też jakieś przesłanie , trochę banalne hasło ale takim ludziom jak ten chłopak naprawdę jest trudno- każdy może spełnić swoje marzenia. W dodatku można się wzruszyc śmiercią tego chłopca. I do tego filmu można wracać i wracać i dalej rpzyjemnie się ogląda. Gra aktorska nie powalająca, ale też nei ma sie do czego przyczepić. Tak samo ze zdjęciami. Nie pamiętam dobrze filmu bo oglądałam jakis czas temu wiec nie mgoę też przytoczyć dobrych argumentów, ale wiem że bardoz mi się podobał. Co do dwójki był dobry, ale tutaj już twórcy się skupili bardziej na tańcu. Mimo to przyjemnie się ogląda, bo oba filmy mają naturalność, realność. A trójka, nie obejrzałam całej bo trochę mnie zaczęłą nudzić. Więc ocenię to co obejrzałam. Moim zdaniem tańczyli fajnie ale pokazane to było tak fragmentowo i krótko w poprzednich cześciach nie poakzywali tańczenia co chwilę ale chociaż jak już pokazywali to na dłuższy fragment. A i czy możesz mi wytłumaczyć jak ten chłopak mógł mieszkać w tym magazynie, z takim sprzętem do nagrywania, takie urządzenie. Skąd oni wzięli te puzelki jakby na któych tańczyli (niewiem cyz wiesz o co mi chodzi ale na początku filmu pokazywane było jak ćwiczyli i w takim pomeiszczeniu gdzie ściany i podłoga były całe w takich jakby puzzelkach , pokazane tylko na chwilę) więc jak tego chłopaka było an to wszystko stać, jak już mówiłam nei oglądałam całego filmu wiec może w fragmencie który pominęłam było pokazane z czego ons ie właściwie utrzymuje. I to trochę dziwne że ta dziewczyna pierwszy raz miała doczynienia z tym skakaniem po budynkach i przeszkodach a sobei tak świetnie radziła. Była nawet czasami szybsza od niego. No wiec to tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones