PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477990}

Step Up 3

Step Up 3D
6,9 69 865
ocen
6,9 10 1 69865
4,2 6
ocen krytyków
Step Up 3
powrót do forum filmu Step Up 3
monalisa00

Na 100 % zdjęcia trwają juz spory czas a tak pozatym ogłosili że wyjdzie . Przy ostatnich częściach się nie pomylili

mateuszp256

mogli by juz podac kto bedzie wystepowac jeżeli zdjęcia juz trwają

monalisa00

kto napisał że zdjęcia już trwają ? tak to by już dawno obsade napisali przecież... :P

kaskoo3

zdjecia to trwaja juz okolo roku. od razu po step up 2 zaczeli krecic. a obsade to moze w stanach oglosili, ale polska to tak zacofany kraj, że dowie sie na miesiac przed premierą;/ niech filmweb.pl też sie troche tym zainteresuje bo ciekawi mnie to ;D

monalisa00

przecież nawet na imdb.com nie ma obsady a to jest amerykańska strona filmowa. Nie mogli od razu robić zdjęć, jak w sierpniu dopiero jon m. chu sie dowiedział,że zostanie reżyserem... prace pewnie ruszą dopiero na późniejszą wiosnę albo na początek lata.... :)

kaskoo3

to było podobno tak że zaraz po wydaniu step upa 2 zaczęli pisać scenariusz i takie tam no i szukali osady kto zagrałby... no i oczywiście reżysera... a kręcić zaczęli jakoś w sierpniu...nie wiem ale proszę oby wydali to w 2009 :)

ocenił(a) film na 8
monalisa00

Jakieś 2-3 dni temu ekipa zakończyła pracę na planie filmowym, materiał jest już nagrany. Aktualnie trwa editorial work. :) Więc kto wie... :)

cadavre

cadavre skąd masz takie informacje?? A czy wiesz czy w filmie wystąpi robert hoffman?

ocenił(a) film na 8
hudy791

Film będzie w kinach w 2010 roku, najprawdopodobniej wiosną. Fabuła opowiadać będzie o Łosiu, który wybrał się do NY, gdzie pokonuje on (reżyser mówi o "przypadku" ;p) najlepszego tancerza w mieście. Przez to jego ekipa chcę dokopać Łosiowi (w tańcu?), a Łoś zostaje przygarnięty do jakiegoś dance crew, z którym później zła ekipa będzie mieć batelkę. :) Coś w ten deseń. :p Zresztą sami posłuchajcie:
http://www.etonline.com/news/2009/07/76655/index.html
Z tego co mi wiadomo Robert Hoffman nie wystąpi w SU3D. Na pewno nie wystąpi w jednej z głównych ról, raczej nawet nie w drugoplanowej. Jedynie może podobnie do występu Channinga Tatum w SU2. :)

cadavre

A wiadomo czy Briana Evigan wystąpi w tym filmie?

ocenił(a) film na 8
hudy791

Tak jak w przypadku Roberta. Pierwszo i drugoplanowa rola raczej nie wchodzą w grę. :/

Jednak, w moim zdaniu, to dobrze, że co wydanie Step Upa pojawiają się nowi aktorzy, tym samym oczywiście nowi tancerze, którzy swoim stylem wnoszę wiele świeżości do każdej z części SU. Jeśli produkcja dalej będzie podążyć tym krokiem to może doczekamy się nawet dziesiątej wersji Step Up, którą wciąż będzie interesująca i ciekawa. W końcu to film o tańcu i to w nim najważniejsze, a nie dodatkowe wątki poboczne. :)

cadavre

zgadzam się :) Robert i Briana mogą wystąpić tak jak Channing w Step Up 2. Chociaż Briana może wystąpi bo z tego co wiem to wszystkie swoje filmy już nakręciła i tylko na premiery czekać, a Robert ma jeszcze 3 filmy i na dodatek swoje nowe show :)

kaskoo3

mam tu link chyba z dobrą obsadą :D
http://www.imdb.com/title/tt1193631/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones