PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 699
ocen
7,8 10 1 314699
7,4 38
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

3/10

ocenił(a) film na 3

Oglądając ten film wytrzymałe 30 minut... .

ocenił(a) film na 4
lucas19000

29 minut. Oglądać dalej?

ocenił(a) film na 8
lucas19000

Nie ocenia się filmu, którego się nie obejrzało, chłopaczku.

ocenił(a) film na 1
VolfinaDeVolf

Jeśli film nas nudzi i odpycha, to dlaczego nie?

ocenił(a) film na 8
PiotrZielu

Skoro sam tego nie rozumiesz, to szkoda czasu na tłumaczenia.

ocenił(a) film na 1
VolfinaDeVolf

Jeśli film jest tak kiepski, że nie jesteśmy w stanie obejrzeć go do końca, to mamy powód do słabej oceny.

ocenił(a) film na 8
VolfinaDeVolf

oczywiście nie mówię o tym filmie, ale nie będę się męczył dodatkową godzinę jeśli film jest chałą. nie będę też oglądał 10 sezonów gównianego serialu jeśli po pierwszym uważam, że kontynuacja jest nieporozumieniem. I nie mówię też "chłopaczku" do kogoś, kogo zdanie jest odmienne od mojego chociaż ta osoba może być o wiele starsza, buraku nietolerancyjny.

ciekawi mnie ten film jako, że książka bardzo mi się podobała :)

ocenił(a) film na 8
Crowell

Zapomniałeś wziąć tabletek na chorą główkę, chłopaczku?

VolfinaDeVolf

nieźle, wybacz pomyliłem cie z kimś myślącym i próbowałem przemówić to nadal funkcjonującej części mózgu.
kiedy ja się nauczę, że ślepi ludzie chcą pozostać ślepi..

ocenił(a) film na 3
Crowell

A dajże spokój człowieku. Ile to tego po świecie chodzi. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Mashala

Sam siebie pozdrawiasz, multikonciarzu? Idź do psychiatry.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 8
Crowell

Zgadza się, ale nie jeżeli chodzi o film, który stara się coś powiedzieć. To nie jest film, który zachwyca tajemnicą, atmosferą lub grozą. Przyznam się że nie doglądnąłem do końca przy pierwszym podejściu (też skończyłem ok 30minut.) Nie jest to kino rozrywkowe, teraz oglądnąłem go z umysłem wypoczętym i gotowym na poznanie i zapamiętanie różnych uczniów szkoły i dokładne obserwowanie rozwoju fabuły. Film warty obejrzenia "na spokojnie."

ocenił(a) film na 9
PiotrZielu

Dlatego że nie wiesz czy film cie dalej nie zaciekawi. Możesz przerwać oglądanie nikt ci nie broni, ale nie dokończonego filmu się nie ocenia. A jak ktoś tak robi to nie jest zbyt mądry niestety

ocenił(a) film na 3
VolfinaDeVolf

To nie o to chodzi, to był pierwszy raz kiedy wstałem od telewizora podczas długo wyczekiwanego seansu. Początkowo bardzo mi zależało na obejrzeniu tego filmu, ale im dłużej go oglądałem tym mniej mi się podobał. Prawie na nim zasnąłem, więc chyba mam prawo wystawić mu ocenę 3/10?

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
VolfinaDeVolf

Zgadzam się z Tobą ;)

ocenił(a) film na 9
VolfinaDeVolf

Może by tak jakaś argumentacja ? Ja uważam że skoro film od początku nam nie odpowiada, to po co dalej przez to brnąć.

ocenił(a) film na 8
Cobain96

W takim wypadku nie masz prawa go oceniać.

ocenił(a) film na 9
VolfinaDeVolf

Ale Ty jesteś denna .

ocenił(a) film na 8
Cobain96

I tak mogę ci napluć na główkę.:>

ocenił(a) film na 9
VolfinaDeVolf

http://www.shidare.com/images/go_ahead_make_my_day.jpg

Cobain96

Denna ?
Oceniając film ocenia się CAŁOŚĆ a nie 30 minut, VolfinaDeVolf ma tu rację a ty bezpodstawnie ją obrażasz.

ocenił(a) film na 9
Ofeflia

Obraziłem ją nie ze względu na jej opinię, tylko to jak ją wyraża. Zamiast wyrazić swoje poglądy i zaprzeczenia na temat oceny filmu, po prostu odpowiadała "nie".
Gdybym zapytał ją w prost dlaczego nie mogę go ocenić, zapewne odpowiedziała by - Bo tak.

Cobain96

Nie odpisuj jej, przecież to zwykły troll...

ocenił(a) film na 8
wik1992

Następny multikonciarz sam się pociesza.:> A może nawet dalej ten sam.:P

ocenił(a) film na 8
Cobain96

Ojojoj, chłopaczek nie rozumie, że nie ocenia się filmów, których się nie obejrzało? Przez takich jak ty filmy na tej stronie mają oceny z kapelusza. Hańba na ciebie.

ocenił(a) film na 9
VolfinaDeVolf

Ojojoj, widzę że rozmiar buta masz większy niż numer IQ, chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 8
Cobain96

Numer IQ? Muahah! Hańba na ciebie, hańba po trzykroć.

ocenił(a) film na 9
VolfinaDeVolf

Hehe, masz rację źle to sformułowałem, ale przynajmniej nie jestem idiotą.

ocenił(a) film na 10
VolfinaDeVolf

popieram NIE ! :)

ocenił(a) film na 9
VolfinaDeVolf

Popieram: NIEEEEE:)

ocenił(a) film na 9
VolfinaDeVolf

VolfinaDeVolf ma całkowitą rację. Nie można ocenić filmu, którego się nie widziało. Jeśli się nie podoba to się wyłącza i tyle. Chyba że ktoś bardzo pragnie wypełniać sobie profil ogromną ilością (nie)obejrzanych filmów, żeby się dobrze poczuć. Ale tego też nie pochwalam. Widziałam ze trzy naprawdę złe filmy: Wielkie żarcie, Jak we śnie i Dziura w sercu. Odpychały mnie i niczego, ale to NICZEGO nie potrafiłam z nich wyciągnąć. Dlatego właśnie obejrzałam do końca, żeby z dziką satysfakcją ocenić je na 1.

ocenił(a) film na 8
reganm

Wraz z masowym dostępem do internetu filmweb doświadczył inwazji dzieci neo i niestety stał się niezbyt wiarygodny, przykładowo Terminator 2 ma ocenę zbliżoną do Transformerów. Albo Bitwa Warszawska, która, mimo pewnych niedociągnięć, jest całkiem dobrym filmem, ma ocenę poniżej 5, bo bandy szczeniaków bez obejrzenia wlepiały mu 1, a tymczasem jakiś syf typu Bitwa o Los Angeles ma ocenę zbliżoną do 6. Więc ja już od dawna nie sugeruję się ocenami na tym serwisie, bo nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.

użytkownik usunięty
lucas19000

oglądaliśmy ten film na J.polskim ..

ocenił(a) film na 9

Ja też oglądałam go na Języku polskim i mimo, że otaczała mnie grupa znudzonych i wiecznie czymś hałasujących rówieśników to mi film naprawdę bardzo się podobał, a nawet byłam zawiedziona, że to już koniec.

użytkownik usunięty
aikiru

Poezja jest bardziej dla kobiet .. Mężczyzna który lubi poezje lub ją pisze to lama , frajer .

ocenił(a) film na 9

Jeśli tak uważasz to twoja sprawa. Ja myślę inaczej, ale to moje zdanie więc nie będę się tu rozpisywać. Mimo to uważam, że to bardzo dobry film.

użytkownik usunięty
aikiru

Dobra . ale mężczyzna powinien być mężczyzną a nie interesować się poezją .

ocenił(a) film na 9

Ale ja jakoś nie dostrzegam problem. Dla mnie mężczyzn,a który interesuje się poezją nie przestaje być mężczyzną. Ile jest nauczycieli j. polskiego, a ile nauczycieli literatury na całym świecie.

użytkownik usunięty
aikiru

Chodzi oto że my mężczyzni nie powinni się tym interesować .

ocenił(a) film na 8

Chyba robisz sobie jaja? Cały temat jest beznadziejny ale to już musiałem skomentować.
"Poezja rodzi się z dojrzałości" ~ Jan Twardowski
"Poezja jest drugą twarzą duszy" ~ Odisseas Elitis
Jeżeli nie rozumiesz poezji jesteś niewiele wart.

użytkownik usunięty
ZupkaChinska

Nie chrzań ja oglądam kino Akcji i SCI-FI .

A takie żałosne filmy mam gdzieś poezja ble ble ble .
Poezja mnie nie interesuje bo to szajs dobry dla lamusów ...
W tym filmie jedynie był fajny Robin Williams i tylko go oglądałem ze on tam występował .

Czekam na Ex2 !! i na Prometeusza !!

ocenił(a) film na 8

Jeżeli poezja nie jest tym co zainteresowałoby Twoją osobę, dobrze, ale nie musisz w tak dosadny sposób krytyować osób, dla których poezja jest czymś odmiennym niż dla Ciebie.

użytkownik usunięty
Terrorist

TAK . bo to G****

ocenił(a) film na 9

Tak bardzo mi Ciebie żal...

użytkownik usunięty
Achaswer

yy czemu ? bo nie jestem taki lamowaty jak wy że jaram się tym szajsem ?

ocenił(a) film na 9

Rozkład naturalny to jednak dziwka. Dlaczego za umysły wybitne, jak Kant, Darwin, Beethoven, Einstein, zawsze musimy zapłacić drugim ogonem?

użytkownik usunięty
Achaswer

Nie rozumie zbytnio co tu napisales ..
Zaplacic drugim ogonem czego to sie tyczy ? Np mnie ? Ze nie lubie poezji ale jest wazna ?

Achaswer

Einstein, a co ma umysł ścisły do poezji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones