PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 674
oceny
7,8 10 1 314674
7,4 38
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Science fiction

ocenił(a) film na 5

Scenariusz napisał chyba jakiś dziad poeta, który tęsknił za młodością i w ten sposób chciałby ją spędzić. A najgłupsze w tym jest to, że banda dzieciaków spotykała się wieczorami, żeby poczytać sobie wiersze, a ludzie potraktowali to jakby se tam here wstrzykiwali. Zawiódł mnie ten film!

h3b4n

Film porusza piekno człowieka nie zatarte jeszcze przez chore ambicje rodziców i wymagania społeczeństwa. Miałem z Tobą dyskutować ale wtedy już zauważyłem mange i wszystko stało się jasne xD Rakbi onkolog gwarantowany.

ocenił(a) film na 5
Cronwell

"Piekno człowieka nie zatarte jeszcze przez chore ambicje rodziców i wymagania społeczeństwa".
Tak bym mógł opisać "Into the wild" Sean'a Pen'a. Większość tych chłopaków, było w tej szkole dzięki naciskom rodziców.
Które zachowanie uważasz za nie zatarte? To że mam awatara z mangi, nie znaczy, że nie możemy podyskutować.
Co znaczy Rakbi onkolog? Miało mnie to urazić? Jak chcesz się spinać, kłócić itp, to nie odpisuj. Mam dość na głowie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones