PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107694}

Straszny film 4

Scary Movie 4
5,9 87 756
ocen
5,9 10 1 87756
3,9 11
ocen krytyków
Straszny film 4
powrót do forum filmu Straszny film 4

10/10 ^^
Znacie moze jeszcze jakies filmy w tym stylu ?

Oprócz innych części strasznego filmu, poznaj moich spartan, wielkiego kina, nagiej broni, ściąganego, totalnego kataklizmu i szklanką po łapkach co polecacie z filmów tego stylu. ? :)

Barto11

dance flick

ocenił(a) film na 6
Killy_107

Striptizerki Zombie, Wampiry i Świry

ocenił(a) film na 7
Barto11

Vampires Suck- super parodia zmierzchu :D

ocenił(a) film na 7
mallitruff

Film dobry, dla mnie najlepszy.
Oglądałeś wielkie kino, parodie Narnii?

BlueMikiS

autor wątku napisał: "oprócz wielkiego kina" -.-

jeśli chodzi o całkowicie głupie parodie, to jest przecież jeszcze "Not another teen movie" z wspaniałym przekładem na pl: "To nie jest kolejna komedia dla kretynów". whoohoo.

ocenił(a) film na 7
Barto11

oglądnij superhero

użytkownik usunięty
Barto11

Superhero i Poznaj moich Spartan

ocenił(a) film na 7
Barto11

Superhero, zdecydowanie jest to w podobnym stylu, też z Lesliem Nielsenem który niestety już nie żyje :(

ocenił(a) film na 4
Barto11

ja bym zaproponowal "don't be a menace" i "mafia", poza tym sprawdz filmografie braci wayans... oni lubuja sie w parodiach...

ocenił(a) film na 4
Barto11

"Fatalny Instykt", jako parodia filmów kryminalnych oraz "Gwiezdne jaja" - parodia wszelkiego rodzaju filmów science fiction. Jak dla mnie FI rewelacyjny, "jaja" mnie nie porwały.

ocenił(a) film na 7
Barto11

Osobiście też uwielbiam "Straszne Filmy". Obejrzyj "Hot Shots" I i II, "Strzelając śmiechem", filmy Mela Brooksa np. "Robin Hood: Faceci w rajtuzach", "Kosmiczne jaja", "Płonące siodła". I coś odrobinkę ambitniejszego: "Top secret"... Enjoy ;)

ocenił(a) film na 8
HrabiaCagliostro

Scena z moczem i basenem wymiata. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones