PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841623}

Superbohaterowie

Supereroi
6,3 925
ocen
6,3 10 1 925
Superbohaterowie
powrót do forum filmu Superbohaterowie

Na początku chronologia może sprawiać trochę trudności, także polecam się skupić kiedy główny bohater ma pełny zarost, a kiedy nie. Film ma 2 równoległe linie czasowe, z tym że jedna jest przesunięta o 10 lat. Właściwe przez cały film przeżyjemy z bohaterami łącznie 20 lat. Równolegle początek znajomości (pierwsze dziesięć lat) jak i kontynuacja już względnie stabilnego związku (drugie 10 lat). Niestety łatwo się pogubić, co czasem mogło utrudnić odbiór. Film pokazuje wygląd związku - zaczyna się piękną romantyczną miłością, trochę zazdrości, bohaterowie chcą dzielić się swoimi myślami, uczuciami, życiem. Następnie dzieje się coś magicznego i wychodzi na to, że ten związek ledwo się trzyma. Bohaterowie nie potrafią ze sobą rozmawiać, okłamują się. Kompletnie konstruktywnie próbują rozwiązać problemy (bo rozwiązywaniem ich nie można tego nazwać co oni wyprawiają). Mam wrażenie, że film pokazuje przeciętny związek, który nie umie sobie radzić z problemami (źródło IDzD). Żałuję, że nie pokazano jak można inaczej, ale nie ni o tym był film. Co ciekawe ich przyjaciele wcale nie lepiej sobie radzą, a właściwie tak samo beznadziejnie.
Nie mniej film jest wzruszający, trzymał mnie w napięciu. Bardzo polecam, jeśli ktoś ma ochotę przeżyć jakieś głębsze emocje.

Ps. 95% poruszonych zagadnień medycznych to bzdura, polecam nie czerpać z tego filmu żadnej wiedzy tam poruszonej (włącznie ze sceną powtarzania do egzaminu xd)

ocenił(a) film na 7
Kex1232

Uważam że film jest dobry,przed seansem przeczytałem twój wpis i to pomogło mi w oglądaniu,dzięki.

ocenił(a) film na 7
chimeryk

Cieszę się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones