PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836062}
6,6 13 140
ocen
6,6 10 1 13140
6,7 36
ocen krytyków
Supernova
powrót do forum filmu Supernova

Świetny film!

ocenił(a) film na 10

Kto miał szanse obejrzeć ten film na festiwalu w Gdyni ten wie, że Supernova była taką małą perełką wśród reszty stawki. Obok Bożego Ciała i Mowy Ptaków jeden z lepszych polskich filmów tego roku!

natdymka96

zgadza się.
To nie jest lekkie kino, zdecydowanie parne, duszne, takie, ze wieerci w brzuchu, no ale to jest coś, co się pamięta! Brawo - mały budzet - wielki film

natdymka96

Widziałam na festwiwalu w Gdyni , jedno z większych, chyba NAJ większe zaskoczenie, bo Komasa to było wiadomo, ze będzie dobre kino

ocenił(a) film na 10
natdymka96

Moim zdaniem Supernova lepsza od Boże Ciało. Bardziej mój klimat, bardziej do mnie trafił film. Supernova to godzina w kinie ale jaka to jest godzina! Mistrzostwo.

natdymka96

Zgadzam się, film zasługuje na pochwały.. Kawał dobrego kina

ocenił(a) film na 9
natdymka96

„Boze Cialo” to zart obok tej pozycji.
Moj faworyt do polskiego hitu tego roku.

niuniatg

To dwa inne filmy. Co nie zmienia faktu, że seans z Supernova, do której nie miałam żadnych oczekiwań był naprawdę czymś wyjątkowy. Szkoda tylko że budżet filmu nie pomógł rozwinąć potencjału i talentu poszczególnych filmowców. Mam nadzieję, że następny film Kruhlika będzie równie wciągający jak ten!

niuniatg

Co do Bożego Ciała to aktor grający główną rolę w tym filmie "zrobił" cały film. Bez tej kreacji nie byłoby tak dobrze
Jeśli chodzi o Supernova to tutaj ogromne zaskoczenie - film z historią która może być tak bliska każdemu. Warto kręcić takie filmy i warto inwestować w młodych zdolnych!

ocenił(a) film na 1
natdymka96

Kiepski film pokazujący w sposób niebotyczny przerysowane patologie prowincji.
Właśnie tak wyobrażają sobie ją ludzie z dużych miast.
Nie dziwie się że wam się podoba.
A co do spraw technicznych to trzęsąca się kamera i kadr włażący aktorom na głowę.
Może ktoś to lubi bo ja nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones