PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836062}
6,6 13 153
oceny
6,6 10 1 13153
6,7 36
ocen krytyków
Supernova
powrót do forum filmu Supernova

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film. Fabuła nie jest wesoła, jest za to mocno emocjonalna i bardzo dobrze przedstawiona. Wszyscy aktorzy (niezależnie czy pierwszo czy trzecioplanowi) grają świetnie. Co do trzeciego planu to reżyser albo znalazł świetnych naturszczyków albo zupełnie nieogranych aktorów. Nie jest to film z gatunku - wychodzę z kina i o nim zapominam. Naprawdę dobra robota.

Czy warto zobaczyć w kinie - warto

Czy warto zobaczyć na małym ekranie - warto

balto14

Tak - ja bym stawiała na kino, bo jednak jest mocniejsze odczuwanie

ocenił(a) film na 8
Grazyna_Howard

Ja też ale za max. dwa miesiące filmu już w kinach nie będzie i zostanie już tylko ta druga opcja. A warto by ten film był oglądany także w kolejnych latach.

ocenił(a) film na 7
balto14

Dzisiaj reżyser mówił, że film ma być po nowym roku wyświetlany na Canal+, a duża część aktorów trzecioplanowych to mieszkańcy okolic, gdzie kręcono zdjęcia.

ocenił(a) film na 8
rzeszczeczek

Mam nadzieję że trafi też na niekodowaną antenę i będzie się tam pojawiał od czasu do czasu. Tym większy szacunek dla reżysera, ekipy oraz oczywiście dla samych naturszczyków którzy grali role trzecioplanowe. Proszę Państwa świetnie zagraliście, bardzo urealniliście tą opowieść. Bez Was miałaby o wiele mniejszą siłę oddziaływania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones