PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836062}
6,6 13 140
ocen
6,6 10 1 13140
6,7 36
ocen krytyków
Supernova
powrót do forum filmu Supernova
MacGregor82

Tak, to jest zdecydownaie jeden z najlepszych polskich filmów 2019 roku i z małego budżetu mozna robić dobre kino

ocenił(a) film na 10
MacGregor82

Widziałam zapowiedz filmu, to bedzie dobre kino. Takie kino dramatyczne nam wychodzi. Wybieram sie.

MacGregor82

Świetny zwiastun widziałam. Film wyprodukowany raczej nie za miliony, a mam wrażenie, że i tak wbije w fotel. Czytałam, że zdobył nagrodę na festiwalu w Gdyni za reżyserski debiut, więc koniecznie do kina :)

Tola101

Zapowiada sie dobrze. Nowe spojrzenie na kino nam sie przyda. Ciekawa jestem tego filmu.

MacGregor82

Na koniec roku wreszcie doczekaliśmy sie moim zdaniem rewelacyjnego debiutu. Czekam na ten film, znajomy widział w Gdyni i dawno nie zachwalał tak Polskiego filmu jak Supernova.

ocenił(a) film na 9
MacGregor82

No jeśli to będzie debiut reżyserski na miarę "Cichej nocy" Piotra Domalewskiego to ja już nie mogę się doczekać :):):) Zwiastun dla mnie na pięć z plusem. Nieograne twarze, film z przesłaniem i taki dość mroczny co mi akurat bardzo pasuje.

ocenił(a) film na 10
pumeksx

Te nieograne twarze są dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Braun o którym nigdy wcześniej nie słyszałam według mnie zgrał rewelacyjnie. Mamy w Polsce świetnych aktorów, którzy czekają na swoje 5 min. Mam nadzieję, że zostanie zauważony i będzie grał bo szkoda talentu, żeby sie marnował :)

ocenił(a) film na 9
olakac

Dla mnie też Marek Braun jako aspirant Makowski to rola majstersztyk. Równie dobrzy Marcin Hycnar, Marcin Zarzeczny. Naprawdę wielką przyjemność sprawia oglądanie „nieogranych” aktorów. „Nieogranych” a utalentowanych dużo bardziej od tych „gwiazd” z pierwszych stron gazet.

MacGregor82

Swietny zwiastun. Mam nadzieje, ze film bedzie rownie dobry. Duzy plus za "nowe" twarze. Duzo lepiej sie oglada tego rodzaju filmy z nieznanymi osobami.

MacGregor82

Właśnie też widziałam zwiastun (wow), czytałam recenzje i wynika z nich, że film jest dobry. Chętnie zobaczę. Polskie kino jest coraz lepsze :)

MacGregor82

Jest dobrze, naprawdę dobrze. Dla mnie to taka mała filmowa perełka w polskim kinie - biorąc pod uwagę to, że to jest debiut na zachęte oceniam wysoko :)

g_gadek80

Nie inaczej! Gdyby nie fakt, że wszyscy o tym huczą od samego początku, nie domyśliłbym się, że to jest debiutancka produkcja... Scenariusz ma wszystko, czego powinno się od dobrego kina oczekiwać. Mocne 8!

ocenił(a) film na 10
g_gadek80

Moim zdaniem jest to najlepszy debiut roku jeśli chodzi o reżyserie i aktora Marka Brauna. Mam nadzieje, że Kruhlik nie każe nam długo czekać na kolejny film

ocenił(a) film na 9
Eryk_klim

Ja też! Serio szkoda byłoby marnować taki talent ;) Fajnie, że w tej całej papce, która zalewa kina mamy czasem perełkę :)

MacGregor82

Widziałem i podpisuję się pod tymi recenzjami. Bardzo dobry film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones