PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836062}
6,6 13 153
oceny
6,6 10 1 13153
6,7 36
ocen krytyków
Supernova
powrót do forum filmu Supernova

Ogladaja gowniane debilne komedyjki i niestety takim gownianym komedyjka daja oceny po 8 czy 9.W glowie mi sie nie miesci ze tak dobry chwytajacy za serce film bedacy tak mocno realistyczny ma note zaledwie 6,5.Niestety to nie swiadczy dobrze o naszym spoleczenstwie ktore jest coraz glupsze ;-(... Nie ukrywam ze rzadko sie zdarza ze jakikolwiek film mnie od samego poczatku tak wciagnie i chwyci za gardlo.Ten film ma w sobie wiecej grozy i emocji niz polski horror W LESIE DZIS NIE ZASNIE NIKT a pamietajmy ten film to jest dramat... Ja wiem ze osoba ktora spowodowala ten wypadek byl polityk ale cala moja nienawisc kieruje do tego je...banego skur...ysyna spijusa ktory przez swoj egoizm i ochlejstwo doprowadzil do rozpadu malzenstwa ze zona z 2 dzieci musiala od niego odejsc. To przez tego smiecia stala sie ta tragedia bo gdyby nie chlal jak poj,,,bany to zona by z dziecmi nie uciekla a gdyby nie uciekla to by polityk w nich nie uderzyl. Booooze jak ja nienawidze alkoholikow a pisze to calkiem szczerze bo w zyciu mialem nieszczescie miec od malego stycznosc z alkoholikami ktorzy przez swoj egoizm rozpier...ili swoje malzenstwa i przez ktorych male dzieci stracily dziecinstwo ogladajac takiego ojca.Ja wiem ze polityk byl sprawda wypadku ze uciekl ale to ten spijus ma krew na rekach bo doprowadzil do tego ze zona postanowila uciec do swojej mamy. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to ze po premierze tego filmu w Polsce bylo conajmniej kilka rodzinnych tragedii gorszych od tej historii opisanej w filmie bo tu byla sytuacja ze facet chlal jak poje...any zamordowal swoje dzieci na oczach zony a na koncu zamordowal zone oczywiscie sam na koncu popelnil samobojstwo. To jest dopiero hardcore bo wyobrazcie sobie amok alkoholowy nienawisc do zony i by jej zrobic na zlosc na jej oczach zamordowal dzieci by cierpiala i dopiero potem ja zabil. To nie jest film co napisalem to sie stalo chwile po premierze filmu ale wspolnym mianownikiem tego filmu i historii jest maz ochlej ktory zniszczyl malzenstwo i dziecinstwo swoich dzieci... Uwazam ze osoba notorycznie naduzywajaca alkoholu ktora nie leczy sie bo se nie chce powinna za szmaty byc do wiezien typu rosyjskie lagry na 15 lat minimum bo taki czlowiek jest chwastem ktory nic dobrego juz nie wniesie ani dla rodziny ani dla spoleczenstwa. Za mor...de nie do wiezienia ale do lagru niech tam gnije za to co zrobil. Takich tragedii niestety bedzie coraz wiecej bo Polakom odpier...dala na glowe tym bardziej teraz przez wirusa gdy sporo ludzi potracilo prace lub firma im upada. Niejeden zacznie chlac i cpac swoje ostatnie pieniadze odbije mu i bedzie kolejna tragedia rodzinna. To by bylo na tyle bo alkoholizm to odwieczny problem Polakow i mijaja kolejne dekady i ciagle jest to samo... ;-(

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

W 100% się zgadzam. Świetny polski film, a sala kinowa była pusta. Gdyby to był następny badziew Patryka Vegi, kino pękałoby w szwach. A jest to nienachalny, ale niezwykle celny komentarz społeczny i doskonale wyreżyserowany film z bardzo dobrymi rolami aktorskimi. Pewnie podczas seansu ileś takich Supernovych w postaci ludzkiej tragedii wybuchło, a my tylko zobaczymy informację na paskach. Każdy w swojej ulubionej stacji telewizyjnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones