PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836062}
6,6 13 140
ocen
6,6 10 1 13140
6,7 36
ocen krytyków
Supernova
powrót do forum filmu Supernova

Superdebiut

ocenił(a) film na 10

Dawno nie widziałem tak dobrego startu w polskim kinie jaki zanotował swoim debiutem Bartosz Kruhlik, czapki z głów! Mam nadzieję, że kolejne filmy tego reżysera nie będziemy długo czekać.

Andrzejkifka

Obejrzałam zwiastun, przeczytałam sporo opinii i recenzji, które pojawiły sie po pokazach przedpremierowych i jestem mega zaintrygowana :D Ide na film w ten weekend ;)

ocenił(a) film na 9
Andrzejkifka

Ja też ;) Trochę odpoczynku i proszę brać się do roboty panie reżyserze, bo po tym filmie ma pan już wierne grono odbiorców, którzy czekają na więcej :)

Andrzejkifka

Mi również bardzo podobał się seans z Supernovą. Ogólnie widać że Kruhlik to reżyser z potencjałem i z papierami na kino bardziej komercyjne. Takie filmy jak Supernova dają nadzieję na to, że polskie kino złapie oddech i wpuści w swoje szeregi młodych ambitnych i utalentowanych filmowców.

ocenił(a) film na 10
Andrzejkifka

Aż mi się nie chciało wierzyć, że to pierwszy film tego typa! Mega dojrały reżyser jak na świeżaka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones