PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836062}
6,6 13 153
oceny
6,6 10 1 13153
6,7 36
ocen krytyków
Supernova
powrót do forum filmu Supernova

Supernova? Supernuda

ocenił(a) film na 4

Deus ex machina w formie helikoptera? Przełomowe...
Nie rozumiem fenomenu tego filmu.

ocenił(a) film na 2
Makaruq

tak, tak, tak, także nie rozumiem zachwytów

ocenił(a) film na 8
raffalsky

imo scena z helikopterem pokazywała, że wszyscy tam zgromadzeni zapomnieli po co się w tym miejscu znaleźli, bo zamiast ubolewać nad tragedia zaczęli rzucać się sobie do gardeł.

ocenił(a) film na 7
Makaruq

Większość Polaków jest ciekawskich i koniecznie muszą obejrzeć każdą interwencję bo inaczej zje ich ciekawość tu twórcy próbują nasycić ich tym wszystkim na ekranie kina a przy okazji skupić się nad psycholom ludzką jak na of to naprawdę niezłe kino inne od wszystkich produkcji podobne trochę to hiszpańskiego rec jeśli chodzi o strukturę

Makaruq

Przykro mi ze nie zrozumialas tego filmu

ocenił(a) film na 1
Makaruq

Dla mnie również to totalna porażka, na setki wyjść do kina to zdecydowanie oceniam najgorzej, serio... Jak dla mnie to amatorszczyzna totalna, mimo że rozumiem zamysł filmowy. Byliśmy na sali sami z dziewczyną gdzie już teraz jest tylko jeden jedyny seans przez cały dzień w cinemacity, to też dużo ukazuje.

yosumitshu

Obejrzyj sobie fitro z misia frajerze hehe

ocenił(a) film na 1
Wiktor18

ale trzym tam piz.de krótko, bo kundlu przez kabel każdy cwany.

ocenił(a) film na 1
Makaruq

Ja również żałuję straconego czasu. Ten film to nieporozumienie - przecież aby obejrzeć takie same sceny wystarczy pojechać do supermarketu w sobotę po obiedzie jak jest promocja na młodą kapustę po 1,99 zł albo napompowanego wodą kurczaka po 9,99zł/kg.

ocenił(a) film na 2
Jack_Daniels_63

Popieram I podpisuje sie obiema rekami. Stracony czas

Makaruq

Mnie się akurat helikopter podobał najbardziej z całego filmu, bo istotnie nareszcie następował jakiś przełom.Estetyka i energia tej sceny była super! W końcu po ponad godzinie powiało świeżością (wiele portretów, w tym portet wiejskiego tłumu, jest strasznie stereotypowych, film pretenduje do traktatu psychologicznego z przesłaniem o ludzkiej naturze, a powtarza utarte tezy i korzysta z kliszy) . Natomiast to, co doklejono po helikopterze, to jakieś nieporozumienie z estetycznym rodowowodem w kampaniach społecznościowych. Trudno bardziej popsuć efekt.

Makaruq

Błąd w scenariuszu, po co właściwie ten helikopter leciał jak ta dziewczyna nie żyła już od około godziny? Załoga karetki nie mogła po stwierdzeniu zgonu odwołać helikoptera?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones