PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31423}

Superpotwór

Uchu kaijû Gamera
5,9 444
oceny
5,9 10 1 444
Superpotwór
powrót do forum filmu Superpotwór

Ogólnie ten film jest dla dzieci, pełno w nim infantylizmu, głupot, animowanych wstawek itd. Ale ma fajny klimat i czasem jest to dobre kino kaiju, chociaż efekty specjalne są po prostu tragiczne. Potwory wyglądają koszmarnie, makiety są bardzo makietowe i te wszystkie rysowane bronie... Aktorstwo jednak jest nawet niezłe, muzyka wpada w ucho i przewija się trochę tych potworów, tocząc walki. Szkoda, że sceny z nimi są ze starszych filmów. Ale na szczęście przemontowane są.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

>efekty tragiczne
co xD
Jak na tamte czasy były w porządku, a w filmach kaijuu właśnie o to chodzi, że mają być makiety

ocenił(a) film na 1
Mikian

Hehe,jak na tamte czasy - 3 lata po StarWars, czy 12 lat po Odysei kosmicznej (statki kosmiczne , lasery itp), albo 1 rok po Alien 8 (potwory) , sentyment sentymentem (miałem siedem lat - mój pierwszy raz w kinie), ale tego filmu nie da się oglądać, jedyny film które nie przetrwał u mnie totalnie próby czasu, a wczoraj przypominałem sobie np. Gry wojenne (1983) - i był OK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones