PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 346
ocen
7,5 10 1 212346
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Ważne Pytanie

ocenił(a) film na 10

Odświeżam temat, który, jak widziałam, już kiedyś się tu pojawił. Mianowicie, chciałam zwrócić się z pytaniem do wszystkich użytkowników: gdzie mogę w internecie obejrzeć, lub lepiej, pobrać cały film z polskimi napisami również do piosenek? Wiem, że na tym forum już wcześniej pojawiło się takie pytanie, ale sprawdzałam wszystkie linki i część z nich albo nie działa albo jest już nieaktualna.
Jeśli ktoś cokolwiek wie, byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Odpowiada mi również film z polskim lektorem, w którym napisy pojawiają się tylko podczas piosenek. Jak na razie w internecie znalazłam tylko wersje z lektorem PL, gdzie piosenki niestety nie są tłumaczone. Jest to dla mnie uciążliwe, bo pomimo jako takiej znajomości angielskiego trudno zrozumieć teksty śpiewane, a jak wiecie stanowią one sporą część fabuły. Z góry dziękuję za pomoc

ocenił(a) film na 7
Isska7

Stanowią, dlat. rozp. mnie wersja Gnijącej panny młodej, gdzie lektor tłumaczył wypowiedzi, a piosenki nawet nie miały podpisów... Wpisz tytuł i CDA-pe-el w Google, albo wpisz alltube-te-fał i tam poszukaj, tylko musisz kilka czy kilkanaście razy kliknąć, bo ładują się reklamy, ale pod spodem jest (tylko nie wiem, czy ten akurat) film i nie chcą telefonu. : )) I to chyba była wersja w ogóle z napisami.

ocenił(a) film na 10
Forrest_Monk

Tak, odwiedzałam te strony i z tego co wiem na cda jest jedna wersja w całości z napisami, ale niestety w dość kiepskiej jakości, która stanowi pewną barierę dla komfortu oglądania :/ Na alltube też wchodziłam i wydaje mi się, że były tam tylko wersje z lektorem, ale jeszcze sprawdzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones