PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319444}

Sygnał

The Signal
5,2 1 207
ocen
5,2 10 1 1207
Sygnał
powrót do forum filmu Sygnał

9/10

ocenił(a) film na 9

Wspaniały film, piękna masakra, krew, flaki, śmiesznie na max :D Najlepszy chyba motyw jak typ głowie murzyna wkręcił śruby i gadał z głową hehe myślałem, że ze śmiechu padnę, rewelacja. Dałbym dychę gdyby do samego końca była masakra, no ale cóż nie ma ideałów. Jedyne czego mi brakuje w filmie to cycków ;-) Dobrze poryty film :D Więcej takich dzieł ;D

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

zgadzam się ale mi cycków nie brakowało ;)

ocenił(a) film na 9
seszensue

E tam dobry cycek zawsze się przyda w filmie ;-)

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Najlepszy był gościu ze sreberkiem na głowie :P rozje*ało mnie jak chodził po mieście z tym srebrem:))

ocenił(a) film na 9
brof

Hehe gość był mistrzem, najlepsze jest to, że on w to wierzył :D

ocenił(a) film na 7
Sprite_87

Ten motyw z głową murzyna to moim zdaniem była kolejna z paranoi bohaterów, było takich kilka w filmie. Wtedy kiedy bohaterowie gadali z kimś kogo tak na prawde obok nich nie było. Myśle że moją teze potwierdza fakt zdziwienia Bena, kiedy gość wyciąga informacje gdzie udała sie Mya z trupiej głowy wkręconej w imadło.

ale moge sie mylić :)

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

Przy filmie jest napisane, że wyprodukowany w USA- napewno? A nie Wielka Brytania? Humor, aktorzy, treść, zakończenie, postęp całej akcji. Tez dałam 9/10, ale nie za brak cycków... ;p

ocenił(a) film na 7
erinwoods

Właśnie mi też mocno zajeżdżało klimatem z UK, ale film kręcono w Atlancie. Ogólnie dość wciągający, dobrze się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones