PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319444}

Sygnał

The Signal
5,2 1 207
ocen
5,2 10 1 1207
Sygnał
powrót do forum filmu Sygnał

Jako horror to 3\10 jak na komedie 5\10. Więcej scen mnie rozbawiło niż straszyło, bądź trzymało w napięciu. Krwią chlapało, ręce, nogi, mózg na ścianie a tego akurat nie lubię. Nie mogłam się połapać o co chodzi w niektórych momentach i ogólnie filmu nie czaje. ;)

ocenił(a) film na 8
Kaniioszka

bo to taki ambitny horror. Bardziej niż straszy, zmusza do myślenia.
8+/10

Curious_321

Co w tym było ambitnego ? Przyznaje, zmusza do myślenia i to bardzo ale moja myśl końcowa to "hee ?"

ocenił(a) film na 8
Kaniioszka

Sygnał był. Nie powiedzieli skąd, kto go nadaje. Nikt się nad tym nie zastanawiał "w filmie"
Czyli, znaczy, że się wziął sam z siebie. A to coś znaczy. Co?
Chyba to, że w prawdziwym świecie media piorą nam mózgi, a cywilizacja mówi, by kroczyć do celu po trupach. W tym filmie: DOSŁOWNIE ;)
A też i koniec był ambitny. Wg niego tylko muzyka - w tym filmie Rock - ma taką siłę (może dlatego, że jest prawdziwa w przeciwieństwie do tego co w tv, radiu itd.?), by pokazać nam realny świat, a nie świat widziany przez ludzi napromieniowanych sygnałem
Film raczej nie jest z tych, co się ogląda by się zrelaksować albo wyrzyć emocjonalnie, jak przy normalnych horrorach

Curious_321

Dziękuje ale i tak jestem na nie. Polecam Ci książkę S. Kinga "Komórka" ale to tak nawiasem, bo tak skojarzyłam z tym filmem:)

ocenił(a) film na 9
Kaniioszka

Trochę podobne do książki Konga fakt, a Komórka została zrobiona jako film? Bo książka była dobra, nie rewelacyjna ale dobra.

Sprite_87

Niestety nie wiem czy zrobiono na jej podstawie film.

ocenił(a) film na 9
Curious_321

Dokładnie masz racje, niektórzy tego nie rozumieją ;-)

ocenił(a) film na 9
Kaniioszka

a co Ty byś chciała w horrorze jak nie latające ręce i litry krwi? Kwiaty i czekoladki? Jest horror maja być flaki i krew, i dopiero się robi śmiesznie.

Sprite_87

" Kwiaty i czekoladki? "ale dowcipniś och och. Na mnie krew i flaki wrażenia nie robią, ja tam wole posiedzieć trochę w napiciu i uważam, że horror nie jest po to, żeby zrobiło się śmiesznie, od tego są komedię bądź tez czarne komedie, które swoja droga lubię. Dziękuje :)

ocenił(a) film na 9
Kaniioszka

Oczywiście, że horror powinien trzymać w napięciu ale bez krwi i flaków nie ma zabawy, a jak widzę, że kolesiowi odrywają rękę czy nogę to mało z łózka nie spadnę ze śmiechu :D zabawa na całego. A czarne komedie? hmm szkoda, że jest ich tak mało bo bardzo je lubię ;D

Sprite_87

Myślę, że nie ma co dyskutować, są gusta i guściki.
http://www.filmweb.pl/search/film?genreIds=12&genreIds=13 Proszę. Gatunek filmów horror-komedia, jest tu tego mnóstwo :) Miłego oglądania.

ocenił(a) film na 9
Kaniioszka

Dokładnie, każdy lubi co innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones