PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319444}

Sygnał

The Signal
5,2 1 207
ocen
5,2 10 1 1207
Sygnał
powrót do forum filmu Sygnał

Nie włączać TV

użytkownik usunięty

... i nie oglądać tego filmu, bo naprawdę można oszaleć. "Sygnal" jest kolejną prymitywną sieczką w stylu amerykańskim. Nie ujrzałem jakiegokolwiek sensu w tym filmie. Niby wszystko ma zmierzać do sedna sprawy, ale z kolejnymi minutami film sprawia, że chce się rzucić młotkiem w monitor, żeby dalej na to nie patrzeć. Nie mam bladego pojęcia co chciał przekazać reżyser widzom. Chaos jaki jest przedstawiony odwierciadla chaos jakim jest "Sygnał". Nie wspomnę o fabule, bo takowej nie ma. Jeśli komuś spodoba się ten kicz, to jestem, pewien, że taka osoba co roku od mikołaja dostaje pod choinkę tasak...

ocenił(a) film na 5

Reżyser chyba pozazdrościł sukcesów Quentina Tarantino, ponieważ tak jak on pokazywał dużo dziwnych zachowań i niedopracowanej fabuły. Chyba przyszła moda na takie filmy po zombie czy grupa nastolatków wyjeżdża i nie wraca (chociaż że takowe dalej powstają :)). Pierwszym podobnym filmem do tego był Pulse, a po The Signal wyszedł The Happening.

jackblack1

Hmm... Zgadzam się w 100% z Wami! Kolejny film jak "Project: Monster" ukazujący dno amerykańskich horrorów... Widać, Hollywood przeżywa kryzys, a tymczasem Hiszpańskie kino grozy zaczyna się wybijać - film [Rec] to ostatnio najlepszy horror jaki obejrzałem, i oczywiście Amerykanie musieli nakręcić "lepszy" remake - Quarantine... Porażka ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones