PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319444}

Sygnał

The Signal
5,2 1 207
ocen
5,2 10 1 1207
Sygnał
powrót do forum filmu Sygnał

Film jest normalnie beznadziejny ze żal dupe sciska. Już bym chyba wolał muminki oglądać. Błagam po pierwsze nie róbcie takich filmów a po drugie nie walcie takiej wysokiej oceny. bo aż zle sie czyta.

ciutki1987

Może jakieś argumenty? Mam zamiar go obejrzeć i chciałbym się czegoś dowiedzieć.

ciutki1987

no właśnie może jakieś argumenciki ????? a nie odrazu o muminkach jest mowa.

ciutki1987

kurw...... nieogladajcie tego .....ten film nie jest wart obejrzenia ....

ciutki1987

Ponieważ film nie ma sensu jest pokazana tandeta i to ostro Typ wkłada głowe żeby przywrócić typa do żony koles myli nóz z bryloczkiem i zabija gosciówe gasnicą. baba udaje ze mąż który nie żyje jest sprawny i siedzą sobie przy stole Parodia

ocenił(a) film na 7
ciutki1987

SPOILER
heh, do końca nie zrozumiałem twojej wypowiedzi, szczególnie fragment "Typ wkłada głowe żeby przywrócić typa do żony"
druga część co prawda może zepsuć trochę nastrój horroru, ale mi się to nawet podoba, te wątki komediowe (lekkie, głupawe) mogły być lepiej wplecione, ale cóż... (np. właśnie scena w której kobieta (chyba Laura) chce się rzucić w objęcia Anny i Lewis ją zabija twierdząc, że kobieta chciała zabić koleżankę ;] albo imprezowicz, który cały czas opowiada o kobietach, facet jest bezcenny :D)
jak dla mnie film ma sens, tylko szkoda, że nie jest wyjaśniona przyczyna sygnału (kto chciał zrobić taką wielką psychozę? i po co?)
sygnał wywoływał zaburzenia w myśleniu ludzi, wszystkie zasady, normy przyjęte przez ludzi przestały obowiązywać i każdy sterował się własnym systemem wartości (główny cel: przetrwać i być szczęśliwym, nie ważne jakimi środkami i ilu ludzi zabijając przy tym)
film ogółem oceniam na -7/10, wątki komediowe mogłyby być lepiej wplecione w całość filmu, ale reżyser stwierdził, że woli z drugiej części zrobić komedie-horror, no cóż on tu rządzi ;]
zakończenie też do końca mnie nie przekonuje, na szczęście nie jest to pierwsza opcja gdzie Mya dochodzi od razu do siebie i jest szczęśliwa z Benem (z tego co ja zrozumiałem, to prawdziwe zakończenie jest jak Ben zakłada jej słuchawki i coś do niej dociera, ale dalej jest rośliną).

ogółem twierdzę, że film nie jest taki zły jak niektórzy twierdzą, ma naprawdę niezłe momenty i jako całość jest dobrym filmem i jak dla mnie ma sens :D

P.S. bardzo podoba mi się scena co jest 'walka' Bena z Lewisem, naprawdę przyjemnie się to oglądało

pozdrawiam

Repek7

Napisane calkiem nieźle;)
Mi także się podobał - sygnał brzmiał jak drum&bass'y.
A to coś nowego w filmach. Ogólnie oceniam jako 8,5/10.

ocenił(a) film na 4
Repek7

Po angielsku jest dobre określenie na ten film- "disturbing" bo ja wiem, czy on taki niesamowity. Pomysł fajny tylko czasem trudno połapać się między rzeczywistością i fantazją bohaterów. Brodacz fajnie zagrał porąbańca.

ciutki1987

też nie rozumiem. ta wypowiedź to jakiś bełkot.

ciutki1987

zastanawiam sie czemu nie mozna glosowac by zablokować uzytkownika jak czytam takie posty jak Twój - bez urazy. Ten film okazał się dla Ciebie po prostu zbyt ambitny. Pozdrawiam.

milo_one

Film wcale nie jest zły. Sygnał zaburza percepcje ludzi, dlatego facet zamiast kluczy w rece kobiety widzi nóz itd, itp. Nie wiem jak mozna bylo tego nie zrozumiec.
Sama historia jest jakby gra czarnego humoru z krwawym horrorem. Cos nowego,świeżego. Dala mnie 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones