PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325831}
7,1 27 886
ocen
7,1 10 1 27886
6,6 17
ocen krytyków
Sztuczki
powrót do forum filmu Sztuczki

7/10

ocenił(a) film na 7

Film strasznie nudny ale takie jest chyba założenie, nuda ma dodawać realizmu i pesymizmu, pesymizmu który mimo wszystko wyziera spoza słonecznych, ciepłych obrazów. Film zdecydowanie o czymś ale ja preferuję jednak połączenie mądrego z ciekawym.

crazy daisy

film stanowczo NIE jest nudny, spostrzegawcze oczka co sekundę maja uciechę z następnych małych faktów pchających fabułę. Film także stanowczo NIE jest pesymistyczny, a także Nie zgodzę się że brak w nim mądrości czy wzbudzania zaciekawienia, chłonęliśmy film klatka za klatką, a zdjęcia są świetne... co do opisu bardziej porównałbym go z Kusturicą niż Amelią Jeunet'a, kino dla kochających smaczki i oryginalne pomysły, film światowego kalibru! polecam:)

ocenił(a) film na 7
babunn

Pisząc "mądrego z ciekawym" miałam na myśli właśnie to że jest bardzo mądry tylko nie jest ciekawy;-). Natomiast pisząc że nie jest ciekawy nie mam na myśli tego że pomysł czy założenie są nudne ale sama realizacja, męczyły mnie np. pojawiające się co chwila lejtmotywy pociągów i gołębi. I właśnie to że mały chłopiec spędza czas na stacji było dla mnie pesymistyczne

ocenił(a) film na 10
crazy daisy

Moim zdaniem film był piękny przesiąknięty radością nie skrępowaną konwencją brudnych murów, ulic czy biedy. Estetyka Kusturico-wska. Doskonały na leniwy wieczór- bezsenną noc- zaspany poranek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones