PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044}

Tango i Cash

Tango & Cash
7,0 61 904
oceny
7,0 10 1 61904
6,9 11
ocen krytyków
Tango i Cash
powrót do forum filmu Tango i Cash

Słaba podróbka

ocenił(a) film na 4

"Zabójczej broni".

ocenił(a) film na 8
Krzypur

ten film to klasyk zabójcza broń też spoko ale nie widzę związku tych dwóch filmów ....wyjaśnij jak możesz

użytkownik usunięty
cedro11

Na pewno oba filmy to komedie sensacyjne tylko że Zabójcza broń jest udana a T&C to przerysowana bzdurka gdzie policjanci bawią się w policjantów jak dzieci w piaskownicy.

No i właśnie o to chodziło - Są bardziej przerysowani :)

ocenił(a) film na 10
Krzypur

Polecam film "SZALENI DETEKTYWI".
Bodaj pierwszy "buddy movie" w dziejach, z życiowymi rolami Alana Arkina i Jamesa Caana to absolutny wzór dla późniejszych "48 godzin", "Gliniarza z Beverly Hills", "Zabójczej broni", "Tango i Casha", "Czerwonej gorączki", "Szklanej pułapki" etc etc.
Były już wcześniej filmy sensacyjne ("Bullitt", "Zbieg z Alcatraz", "Francuski łącznik", "Brudny Harry", "Serpico", "Syndykat zbrodni", "Wybawienie", "Nędzne psy", "Ucieczka gangstera", "Trzy dni Kondora", "Maratończyk", "Kierowca"), ale komedii sensacyjnej to chyba nigdy, a przynajmniej nie o dwójce policjantów, którzy żyją ze sobą jak pies z kotem (wybitni ALAN ARKIN i JAMES CAAN). Zachowano tu balans komedii z dramatem. Freebie i Bean sami w sobie są zabawni, ale sprawa, którą prowadzą już jest serio, powaga zostaje utrzymana do końca. Wspaniałe są ich partnerki życiowe, scenki rodzajowe pokazujące policyjną rutynę, spotkania z przełożonymi (zwłaszcza prokuratorem). No, kapitalna komedia! Pełna energii, widowiskowa, ze wspaniałymi pościgami i śtrzelaninami. Po prostu rewelacja!

https://www.youtube.com/watch?v=tWhm_wBKK-0

ocenił(a) film na 4
AutorAutor

Prawdopodobnie to Ty masz rację w tej akurat ocenie (choć za wysokiej), ale na swoją obronę mam jedno: jestem już bardzo stary i to, co widziałem dawno w zdecydowanej większości już mi się nie podoba.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

Polecam z całego serca. Duża satysfakcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones