PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044}

Tango i Cash

Tango & Cash
7,0 61 920
ocen
7,0 10 1 61920
6,9 11
ocen krytyków
Tango i Cash
powrót do forum filmu Tango i Cash

Bardzo fajna komedia akcji, duet Stallone-Russell jest naprawdę świetny, gdyby nie humor ten film byłby zwykłym akcyjniakiem, a tak można się pośmiać z tekstów jakie walą do siebie Tango i Cash, a przy okazji popatrzeć na ich efektowne działania, czyli inaczej mówiąc: dużo akcji i humoru :)

ocenił(a) film na 10
LucasLang

Oj tak, to był dobrany duet ;-) Te ich dialogi z dużą porcją zabawnych gagów.

karoman4

I co najważniejsze wątek przyjaźni.

ocenił(a) film na 10
akron

Owszem. Lojalny przyjaciel, to najlepsze, co może spotkać człowieka.

użytkownik usunięty
karoman4

Teksty rodem z Ostatniego Skaut'a.

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem, w ''Ostatnim skaucie'' był lepsze.

użytkownik usunięty
karoman4

Filmweb powinien w Ostatnim Skaucie napisać gatunek: komedia-sensacyjna tak jak tutaj.

ocenił(a) film na 8
LucasLang

Zgadzam się - Stallone i Russell to MEGA duet, a sam film to klasyk w najczystszej postaci (szkoda, że nie powstała kontynuacja).

użytkownik usunięty
LucasLang

A do tego jeszcze świetna muzyka lat 80-tych, mam na myśli utwór Yazoo "Don't go".

ocenił(a) film na 10

Do dziś słucham. ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

I dobrze :-). Podobno po latach zespół miał się reaktywować, ale nie wiem, czy coś z tego wyszło.

ocenił(a) film na 10

Ja cały czas jestem wierna muzyce lat 80-tych. A jeśli chodzi o tą muzykę i filmy, to chyba lepszy soundtrack był w ''Cobrze''.

karoman4

jeśli chodzi o soundtrack to moim zdaniem w "Cobrze" był lepszy,jednak jeśli chodzi w kwestii filmu to lepszy jest Tango i Cash:)

ocenił(a) film na 9
LucasLang

Stallone ma mocną osobowość jako aktor i potrzeba naprawdę bystrego gościa jako jego filmowego partnera, żeby układ jakoś się wyważył. Uważam, że Russell wybronił się. Daje po nosie lwu, ale układ jest zdrowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones