PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=995}

Terminator

The Terminator
7,4 252 337
ocen
7,4 10 1 252337
7,7 27
ocen krytyków
Terminator
powrót do forum filmu Terminator

"Terminator" to bezapelacyjnie klasyka gatunku z najwyższej pułki. Film trzyma w napięciu od początku do końca, a wzorowa gra aktorów sprawia, że historia wygląda bardzo wiarygodnie i dostarcza mnóstwo emocji. Całość dopełnia fantastyczna ścieżka dźwiękowa i ciężki klimat, który jest chyba największą zaletą produkcji. Pokłony dla Jamesa Camerona za tak wspaniały i w pewien sposób wyjątkowy już dla mnie film...

użytkownik usunięty

Podpisuję się pod tym rękami i nogami! Cieszę się, że są jeszcze ludzie doceniający w filmie klimat i fabułę, a nie tylko efekty specjalne. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się, film jest po prostu niezastąpiony. To już nawet nie jest zwykły film, to po prostu legenda która na stałe wpisała się do historii kina.

trancefan1986

Dla mnie do końca życia ten film będzie arcydziełem. Pierwszy raz widziałem go za małolata w tv i po prostu wrażenia the best! Teraz za każdym razem jak wiem że będzie leciał w tv to nawet na browar nie wyjdę z kumplami tylko po to żeby znowu go obejrzeć. Tyczy się to również drugiej części terminatora.

danielkirej

Nic dodać, nic ująć :)

ocenił(a) film na 10
Oczy_Kobry

Klasa :)
Film mojego dzieciństwa :)
Pamiętał jak mnie przerażał już wtedy ten mroczny, przygnębiający klimat :)
Takie filmy się nigdy nie starzeją.
Powinien stać na półce obok na przykład Blade Runnera :)

użytkownik usunięty
cameron_baum

Klimat w "Terminatorze" po prostu miażdży. W dużej mierze to dzięki niemu pokochałem ten film :)

ocenił(a) film na 10

Popieram film naprawdę zarąbisty . Pamiętam jak oglądałem Ten film za łepka to było coś niezwykłego te sceny z pościgiem, w komisariacie , w barze jak jadąc autem najechał na resoraka he he;) no i wreszcie końcowa scena wszyscy myślą ,że terminator ginie a tu zonk.10/10 i serce(mam do niego sentyment z dziecinnych lat)

ocenił(a) film na 10

Popieram całkowicie wszystkich przedmówców. Terminator to bezapelacyjnie klasyk najwyższych lotów, który zapada w pamięci i z chęcią się do niego wraca (wczoraj ten tytuł sobie odświeżyłem i kiedy zobaczyłem Arnolda w roli T-101 odmalował mi się banan na twarzy:) (bez skojarzeń) film po prostu miodzio).

użytkownik usunięty

Popieram wszystkich dyskutujących. Terminator to najlepszy film o wojnie ludzi z maszynami jaki oglądałem i najlepszy film z Schwarzeneggerem obok Predatora jaki oglądałem. Klimat, gra aktorska, efekty specjalne, efekty wizualne na najwyższym poziomie. Najlepszy film Jamesa Camerona obok ''Obcy - decydujące starcie''.

ocenił(a) film na 10

Moja opinia, podobnie jak ocena , jest taka sama

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones