PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176040}
5,2 20
ocen
5,2 10 1 20

The Afterman
powrót do forum filmu The Afterman

Dla mnie o niczym

ocenił(a) film na 3

W wyniku bliżej nieokreślonej eksplozji, dochodzi do zagłady. Przeżywa tylko garstka ludzi. Film ukazuje losy jednego z nich.

Goły okiem widać, że to film za psie pieniądze. Brakuje tu dosłownie wszystkiego, z tego względu nie warto się zupełnie zajmować aspektami technicznymi.

Sam film - świat wypełniony wszelką dewiacją (szczególnie seksualną, której momentami jest aż za dużo i staje się irytująca), a ludzie są ogłupiali kompletnie (w filmie nie ma dialogów, a jedynie jakiś niezrozumiały bełkot).

Jak dla mnie film na siłę chciał uchodzić za kontrowersyjny i stanowić swego rodzaju tabu. Wszechobecna upadłość (nekrofilia, gwałt) ukazana w sposób, powiedziałbym, nihilistyczny przypomina mi swoim wyrazem dzieła Jörga Buttgereita, jednak jego obrazy są dla mnie lepsze. Przedstawiona wizja post apokalipsy mnie nie intryguje, raczej była na siłę ohydna. Daję 3/10, swoich fanów na pewno to dzieło znajdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones