PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 463
oceny
6,3 10 1 65463
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

To bardzo przerażający

Anakonda_filmweb

a szczególnie odgłos tej Kayako był przerażający...

ocenił(a) film na 9
frederica

jeden z bardziej przerazajacych horrorow ostatniej dekady.

ocenił(a) film na 6
frederica

Taak, ja ten film oglądałam po raz pierwszy w czwartej klasie podst. czyli juz jakoś z 6 lat temu:D i nie chcialam do tego filmu wracac juz..

ocenił(a) film na 10
Anakonda_filmweb

Zgodze się :D jako jedyny horror ma dobre momenty w których aż ciarki przechodzą. Jak dla mnie 10/10 jedyny taki film który ma ten klimat i napięcie.

ocenił(a) film na 6
Anakonda_filmweb

Przerażą mnie po dziś dzień, ostatnio obejżałem połowe, i wyłączyłem, bo cały zdrętwiałem ze strach. Klimatyczny film, skomplikowany, jeśli sie chce rozgryźć co i dlaczego sie dzieje. W podstawówce ebejżałem go z rodzicami, i miesiąc ciężko spałem. Klątwa ma w sobie moc. A odgłos jaki wydaje Kayano wrył mi się wpamięć i zawsze będzie u mnie wywoływać olbrzyyymi strach. To taki ni to ryk, ni to krzyk, takie nie wiem, jak to opisać.Jak obejżałem ten horror, to nie bałem sie już żadniego innego. Można przy tym filmie nabrać takiej odwagi. Bo w końcu nic nie jeste straszniejsze od Bladej czarnowłosej kobiety która "łamiąc się" podąża w twoją strone wydając dziwny dźwięk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones