PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305386}
6,8 389
ocen
6,8 10 1 389
The Gymnast
powrót do forum filmu The Gymnast

Trudno ocenić

ocenił(a) film na 6

Całkiem dobry ale myślałem że będzie lepszy.

mitrus80

całkiem dobry ....żartujesz ??? - rewelacyjny

ocenił(a) film na 6
jabuszko48

lol, chyba już cię gdzieś spotkałem pod jakimś wątkiem ostatnio, cieszę się że się podobało ;-)

mitrus80

Może ...kto wie ")")") ?? No ale skoro już Odpisałeś to jestem ciekaw dlaczego - Całkiem dobry ale myślałem że będzie lepszy. O co chodzi ???

ocenił(a) film na 6
jabuszko48

sorry nie odpowiem Ci bo film obejrzałem 3 lata temu, więc nie chciałbym naginać faktów, a jakieś głupie teksty w stylu "był nudny", "niewiele się działo" to nie mój styl, przypuszczam że nie był jakoś rozbudowany, jeśli chodzi o odrębne historie bohaterek, plus mało emocjonalny, ale ta 6 to wciąż u mnie pozytywna ocena

mitrus80

No ...nie wiem - dla mnie 6 to lipa :):):):):) .Mnie bardzo podobało się pokazanie nam ( widzom ) jak nawiązuje się między nimi nić sympatii która rozkwita i przeradza się w miłość ,wiem że to oklepane ale te ich ćwiczenia ,ten klimat ,muzyka ........ sam nie wiem - ogólnie film super :).Pozdrawiam serdecznie

jabuszko48

To może Was zainteresuje, że powstała kontynuacja :)
https://www.youtube.com/watch?v=tTPapRsdizk
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Dzięki ...ciekawe czy trafi do nas

ocenił(a) film na 6
jabuszko48

nawet go gdzieś już widziałem że był z tłumaczeniem ale usunęli, i jakoś nie zdążyłem obejrzeć, dzisiaj szukałem i nie ma :-( a wtedy go jeszcze w bazie na filmwebie nie było, kurde żałuję że nie obejrzałem "do przodu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones