PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 749
ocen
7,7 10 1 178749
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Co trzeba poprawić...

użytkownik usunięty

.
By trzecia część Thora była lepsza od dwóch średniaków poprzedników Thorów

Przede wszystkim:

1) Jak najmniej humoru i mdłych scen. Chociaż po zwiastunach wygląda na to że może się bez tego nie obejść...

2) Złoczyńca z potencjałem - mówię tu o Heli... I liczę że nie zginie bo chcę ją zobaczyć w IW u boku Thanosa. No i przede wszystkim w poprzednich Thorach wrogowie byli tak słabi że nie dało się nie wkurzyć że zmarnowano potencjał wroga z drugiej części Thora

3) muzyka ostatni punkt - i choć w poprzednich Thorach wypadała nieźle to jeśli tu polepszą ją i podrasują. To nowy Thor może w końcu być udanym filmem z wszystkich Thorów

4) dużo Lokiego

5) I bonusik Thanos pod koniec w końcu ktoś Thorowi nieźle dokopał że wyląduje na statku Strażników Galaktyki. Stawiam że to będzie Thanos

1) Meh, mi w Thor 2 humor nie przeszkadzał. Znaczy, przeszkadzał, ale tylko te na Ziemi, bo normalnie Loki był zabawną postacią. Czym jestem rozczarowany? Chciałem mieć pokazane te pozostałe 7 światów, z czego w filmach, ten świat gdzie był Malekith był nudny, a ten na początku filmu... Był dosłownie pokazany na chwilę. I wątpię, żeby w thor 3 pokazano pozostałe 5 światów.... Może jeden, ale w zasadzie już w dwójce ich nie pokazano, co fajne nie było.

2) "Złoczyńca z potencjałem - mówię tu o Heli... I liczę że nie zginie bo chcę ją zobaczyć w IW u boku Thanosa. No i przede wszystkim w poprzednich Thorach wrogowie byli tak słabi że nie dało się nie wkurzyć że zmarnowano potencjał wroga z drugiej części Thora"
Dlatego, że się skupili zbyt na Ziemi. W jedynce - to jeszcze było ok, ale za drugim razem było to bardzo męczące. Przez to zmarnowano Laufego i Malekitha... Ale przynajmniej Loki był ok.

3) Hm, pewnie będzie sporo muzyki z lat 70-80, jak w Strażnikach.

4) No, tego się raczej można spodziewać. Boję się tylko o to, że znowu on "zginie"... Tak, wiadomo że powróci w Infiinity War, ale nie chcę znowu po raz 3 patrzeć jak ginie, a Thor będzie myślał, że znowu zginął... Po raz 3.
A ja wolałbym, żeby poszedł do międzygalaktycznego więzienia, czy coś w tym stylu.

5)Możliwe, ale prędzej myślę, że chodzi o Helę lub Surtura. I wątpię, żeby się potem spotkał w kosmosie z Gotg jak w zwiastunie Infinity War. Niech lepiej... Wolałbym gdyby odbudowywał Asgard z innymi ludźmi, którzy w Asgardzie przezyli.

użytkownik usunięty
LordVader345

Przecież on się spotka z Strażnikami ehh

... Ja wiem, tylko mówię, że chciałbym, Żeby się spotkał z nimi nie od razu po Ragnaroku, tylko jakiś rok po nim. Takie mam oczekiwania.

użytkownik usunięty
LordVader345

Przecież IW ma się dziać bezpośrednio po Ragnaroku mózgu

A... Od razu, no to nie wiedziałem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones