PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 749
ocen
7,7 10 1 178749
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Moim zdaniem 1 i 2 część Thora cierpiały na zbyt krótki czas trwania. Akcja zbyt szybko gnała do przodu, brakowało chwili oddechu i czasu na rozwinięcie niektórych dialogów. Fabuła obu filmów przy każdym kolejnym seansie wydaje mi się zbyt mało... obszerna? I własnie przez to uważam, że w obu częściach Thora delikatnie zmarnowano potencjał.
I kiedy 3 część po zwiastunach zdawała się nadrobić te zaległości, nagle okazuje się, że nowy film będzie jeszcze krótszy... Ba! Najkrótszy spośród wszystkich 3 faz Marvela...
100 minut to jakieś nieporozumienie. Bez napisów zostanie max. 1,5h.
Why??

h tt p s://movie sroom .pl/z-ostatniej-chwili/filmy/15406-thor-ragnarok-najkrotszym-filmem-marvela-aven gers-infinity-war-najdluzszym

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Thor: Ragnarok (2017)
2 godz. 28 min.

W takim razie, albo jest błędny czas na Fw, albo nie wiem, choć szczerze wątpię, że będzie aż tak krótki. Na żadnych portalu filmowym nie ma jeszcze ujawnionego czasu trwania tej produkcji.

Ps. Pewnie niepotwierdzona plotka.

WujekChu1ek

Czasem trwania na filmwebie bym się nie kierował, bo zwykle jest on nieprawdziwy i potem się zmienia.

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Wiem o tym, bo na IMDB, angielskiej wiki nie ma podanego czasu, ale 1h40?? Nie jestem w stanie w to uwierzyć...Dla mnie SF i fantasy to minimum 2h.

WujekChu1ek

Dla mnie tak samo. No ale wygląda na to, że Thor 3 będzie najkrótszym filmem Marvela. A według mnie powinien być własnie dłuższy od swoich poprzedników.

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Po zwiastunie dość wiele się dzieje, nie wiem jak zmieszczą tą całą akcję w takim krótkim czasie:P

WujekChu1ek

Pewnie akcja będzie gonić akcję. Zmieszczą na pewno. Znów nie będzie chwili na oddech...

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Ja wiem! Będzie 60 minut komedii 40 minut nawalanki no 30 bo 10 minut to napisy... Selviga z gołą pupą dadzą i będą myśleć że to śmieszne.....

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Tragedia... Pewnie będzie 60 minut humorystyki 40 minut akcji żałosne... Najważniejszy film przed infinity war a tyle trwa? Masakra...i strażnicy galaktyki trwali dłużej

ocenił(a) film na 9

Dokładnie. A jeszcze kiedyś ktoś z Marvela się wypowiadał, że Ragnarok ma być tak samo ważnym filmem 3 fazy jak Winter Soldier był dla 2 fazy.

użytkownik usunięty
michal98_filmweb

Pamiętam tę wypowiedź nawet mówili że ważniejszy niż Civil War... Zaczynam się obawiać że w tym roku jedynym dobrym filmem mcu będą Strażnicy Galaktyki vol 2 z jednej strony dobrze bo im kibicowałem ale jedyny dobry?

GOTG vol 2 8,5/10
Spider Man 4/10
Thor Ragnarok? Ło matko

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Ponoć reżyser potwierdził że film ma trwać 2h i 10 minut

A masz źródło?

użytkownik usunięty
kamilxxx09

h t t p s : / / m ovi esroom . p l/ z-ostatniej-chwili/filmy/16073-znamy-czas-trwania-filmu-thor -ragnarok-sprawdz-ile-bedzie-trwac-kolejna-produkcja-marvel a

http://pl.ign.com/thor-ragnarok/13184/news/thor-rangarok-rezyser-potwierdza-czas -trwania-filmu

https://twitter.com/TaikaWaititi/status/900465768977973248

Jak najbardziej głośno o tym

Dzięki ;)
Całe szczeście, bo 130 minut to już konkretny czas trwania, a nie jakieś 100.

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Spoczko :)

Mam przyjemność się z tobą zgodxić :p no.i wraca mi nadzieja na Thor Ragnarok! A film.obejrzę w Holandii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones