PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 717
ocen
7,7 10 1 178717
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok
ocenił(a) film na 8
GreenNinja150

Było już mówione, że nie.

ocenił(a) film na 1
GreenNinja150

Oczywiste że nie, Marvel nie zabije kury znoszącej złote jaja w końcu dzięki Lokiemu (a raczej Tomowi) mają teraz więcej fanów i kasy. Z tych powodów do kolejnej części Avengers dorzucili Lokiego i Heimdalla żeby lepiej się sprzedali.

Fatili

Raczej żeby zachować ciągłość,po 2 części Thora...a taka jedna krótka scena z Lokim i Heimdallem może to zapewnić.

ocenił(a) film na 1
kamilx98

Szczerze nie mogę się doczekać co zrobi Thor jak się dowie że tak naprawdę Loki udaje Odyna :D

Fatili

Thor niby dał mu ostatnią szanse, a Loki go tak wykiwał że Thor go po raz kolejny opłakiwał :)
Jeśli dotrzyma słowa,to będzie chciał go zabić.

ocenił(a) film na 1
kamilx98

Thor przede wszystkim patrzy na Lokiego jak na małego braciszka, cokolwiek zrobi w końcu Thor i tak będzie chciał z nim być w zgodzie. W jakimś komiksie było że Odyn ściął Lokiego, ale i tak przyczepił sobie głowę (?!), a w tych nowszych było że Loki zginął i odrodził się jako mały chłopiec i kantował ludzi, Thor go odnalazł i teraz jego brat nie wie jaki był wcześniej i musi odpłacić swoje złe czyny z poprzedniego wcielenia. To wszystko jest w "Loki: Agent of Asgard". Czasami cieszę się że filmów nie wzorują na komiksach ;p

Fatili

No to się pomyliłeś... Marvel go zabił (*)

ocenił(a) film na 10
GreenNinja150

Nie zginie, zostało potwierdzone, że pojawi się w obu częściach Infinity War.

GreenNinja150

Tak pewnie zginie razem ze wszystkimi Asgardczykami. I nie będzie to wcale oznaczało, że nie pojawi się w Infinity War. Komiksowy Ragnarok zakańcza Thor, który już wtedy posiada całą moc Odyna. Odbudowuję on dzięki swojej potędze Asgard i przenosi go na ziemię, gdzie ożywia asgardczyków, a dokładniej znajduje ich "uśpionych" w ludzkich ciałach(łącznie z Lokim). Wszystko po Ragnaroku to już komiks Thor: Reborn, który może zostać zawarty nie w solowym filmie o gromowładnym tylko w Infinity War. Po powrocie Thora na ziemię pewnie znowu dojdzie do jego konfliktu z Iron Manem. W komiksie podczas Civil War(podczas, którego miał miejsce Ragnarok) Iron Man sklonował Thora. Klon zabił jednego z superbohaterów, Goliata, przez co po powrocie Thora na ziemię, ten spuścił wpierdziel Iron Manowi. W filmowym Civil War pewnie nie będzie klonu Thora, a jego konflikt z Iron Manem zostanie sprowadzony do obwinianie Starka o śmierć Kapitana Ameryki(jeśli tego uśmiercą).

Trochę się zapędziłem...

roach22

nie moga zabic lokiego poniewaz moze odegrac wazna role w infinity war np jako sluzacy thanosa ktory przyniesie mu kamienie do jego rekawicy ktora rozprawi sie z avengersami tylko musi jeszcze zdobyc 3 ten ze stwojego berla ktore ma von strucker mind gem kamien kontrolujacy umysl soul gam kamien kontrolujacy swiat i time gam kamien kontrolujacy czas. Narazie kolekcjoner ma 2 lub 3 kamienie eter szescian[teserakt]i kamien z gotg

marvelfan_filmweb

Napisałem powyżej, że Loki tak jak reszta asgardczyków po śmierci zostanie przywrócony do życia przez Thora. Wszystko będzie się działo już na ziemi. Tyle, że ja osobiście podejrzewam, że będzie to już w infinity war, nie w Thor: Ragnarok.

I nie, Loki nie będzie sługusem Thanosa. Będzie to co najwyżej kolejna z jego intryg i kłamstw. Tym razem opowie się raczej po stronie tych dobrych. Tak było w komiksach po jego odrodzeniu i myślę, że nie będą dalej ciągnąć wątku z nim jako czarnym charakterem.

roach22

chcesz dołacyc do moich znajomych roach22 jak tak to poprosze o zaproszenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones