PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 717
ocen
7,7 10 1 178717
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Dubbing HMM ?

użytkownik usunięty

Coraz częściej słyszę o tej produkcji że jest Słaba. Może nie jest to Avengers czy Star Wars ale jestem ciekaw ile osób którzy krytykują tą produkcję oglądało wersje z dubbingiem ? Sam nie byłem zachwycony po obejrzeniu wersji z dubbingiem jednak ostatnio miałem okazje obejrzeć wersje z napisami leka przyjemna czasem kiczowata (Pozytywnie) produkcja. Po prostu Po prostu polski dubbing jest słaby a szkoda bo wiedźmin król lew czy gothic pokazują że mamy naprawdę świetnych polskich aktorów dubbingowych potrzeba tylko osoba która dobrze nimi pokieruje.

ocenił(a) film na 9

Zero dubbingu , zero lektora. Nie ma mowy, aby aktorom odebrać ich oryginalne głosy, czyli tym samym niweczyć sporą część gry aktorskiej. To bez sensu. Pozostaje oglądanie tylko z napisami, co niestety jest dość trudne gdy leci szybka akcja. Niby można też się uczyć języka, ale jakiego, nie wszystkie firmy są po angielsku. Lepiej się przyzwyczaić do napisów i od razu uczyć szybkiego czytania.

użytkownik usunięty
OmniModo

Zgadzam się sam zazwyczaj wolę oglądać wersje z napisami jednakże zawsze powinien być wybór poza tym czasami zdarza się oglądać film 2 razy lub więcej z różną wersją językową. Dlatego lepiej jak dubbing jest udany nie mówiąc że czasem idzie się do kina z młodszym pokoleniem a oni zazwyczaj preferują dubbing.

ocenił(a) film na 9

No racja, lepiej jak jest wybór szczególnie przy filmach skierowanych do młodszych. Ech, nie powtórzy się już chyba dubbing ze Shreka czy Epoki lodowcowej.

użytkownik usunięty
OmniModo

Pożyjemy zobaczymy ja wciąż wierze trzeba w coś wierzyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones