PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 914
ocen
7,7 10 1 178914
6,9 43
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Film bez klimatu

ocenił(a) film na 3

Oczekiwałem mrocznego widowiska a dostałem papkę dla 12-nasto latków. Jak dla mnie film za bardzo utrzymany w konwencji komediowej. Postać Hulka – totalne nieporozumienie. Mocno posklejana fabuła – zupełny brak klimatu, całość ratuje muzyka i efekty specjalne.

użytkownik usunięty
placentiusz

"idę na MCU, spodziewam się co najmniej Ojca Chrzestnego a dostaję papkę dla 12-nasto latków - jestem rozczarowany" :)

ocenił(a) film na 8

Gość chyba nie oglądał żadnego zwiastuna, skoro oczekiwał "mrocznego" filmu. To nie DC.

lelen_lis

Iść na Marvela i oczekiwać mrocznego klimatu. Ubawiłem się setnie :D

ocenił(a) film na 8
EdwinOdesseiron

To tak, jakby oczekiwać mroku od "Flasha Gordona" ;)

"Ekipa odpowiedzialna za film uznała, że przebije Jamesa Gunna i Guardians of the Galaxy w kreowaniu pozytywnej chały. Poleciano tu więc po bandzie tak bardzo, jak tylko się dało. Tego nie da się lepiej opisać. Wyobraźcie sobie po prostu, że Kevin Feige dał panu Waititi walizkę pieniędzy i powiedział:

Masz, zrób coś z tym. Tylko tak, żeby było maksymalnie absurdalnie, z toną kiczu i bez trzymanki."

To sobie powinni wbić do głowy wszyscy, którzy oczekują po tym filmie powagi i mroku.

placentiusz

Po filmie z MCU tego oczekujesz? To tego nie dostaniesz, co najwyżej dostaniesz film Marvela z mniejszą ilością komedii niż wszystkie (Civil War czy Winter Soldier)

ocenił(a) film na 6
placentiusz

Nie wiem czym się bardziej zawiodłem...
Tym że Marvel zrobił gorzej niż było to możliwe, czy to że na koniec filmów o thorze nie wniesli nic dobrego.

ocenił(a) film na 8
Galaktix

Tzn?
"Ragnarock" to najlepszy "Thor" do tej pory, a finał ma jednak spore konsekwencje zarówno dla Thora i Lokiego, jak i dla całego MCU - uwaga, spoiler: Odyn nie żyje a Agard został zniszczony.

Galaktix

Ragnarok to najlepszy Thor jak do tej pory o znajduje się w dosyć ścisłej topce MCU.

ocenił(a) film na 9
placentiusz

Dlaczego Thor miałby być mroczny?

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Tego nie wie nawet autor posta ;)

ocenił(a) film na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones