PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 723
oceny
7,7 10 1 178723
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Skąd dr Banner wziął się w kosmosie...?

mateusz19l24

Prawdopodobnie wyleciał Quin Jetem.

juchacz17

Samolotem w inny wymiar...

mateusz19l24

To nie inny wymiar, tylko kosmos.

juchacz17

W kosmos odrzutowiec też by nie doleciał... Coś mi się wydaje, że przekombinowali z tym filmem

ocenił(a) film na 8
mateusz19l24

Skoro Loki korzystał z przejść.

mistrz_sheldon

Ale Banner jest tylko człowiekiem (pomijając Hulka)

ocenił(a) film na 8
mateusz19l24

Tylko, że Loki te przejścia znajdywał (miał do tego dar), nie używał żadnych zaklęć, po prostu przez nie przechodził. A nawet jeśli to nie to, to przecież Thor mógł go wziąć

mistrz_sheldon

Obejżymy zobaczymy. Myśle, że Negerfeld może mieć rację z tym porwaniem...

ocenił(a) film na 7
mateusz19l24

Jezeli ma wystapic na arenie grandmastera to moze zostanie porwany...

Negerfeld

To by miało sens...

mateusz19l24

Ja myślę, że to sprawka Lokiego. Jak wiadomo Loki dostał niezłe wciry od Hulka. Może być tak, że po zajęciu miejsca Odyna, Loki pozbył się Heimdalla i teraz on operuje Bifrostem. Ujrzał Hulka lecącego samotnie Quinjetem i otworzył przed nim portal. Hulk przez niego przeleciał i trafił w sam środek walk gladiatorskich :) Taka sama sytuacja może być z Thorem. Thor np na poczatku filmu jest na ziemi, prosi Heimdalla o otwarcie Bifrostu. Bifrost się otwiera lecz nie przenosi go do Asgardu lecz właśnie na arenę :) Ciekawe :)

Zgrywus90

Hmm prawdopodobna hipoteza...

mateusz19l24

A to nie tak ze w sokowii on wyleciał gdzieś i zaginął? Trafił tam na te planetę i został jako Hulk, trzeba by czas Ultrona obejrzeć jeszcze raz

ocenił(a) film na 6
youlkakrawczak

bravo Ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones