PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 914
ocen
7,7 10 1 178914
6,9 43
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Loki ma zostać zabity według historii przez haimdala (zapomniałam jak się pisze)
odyn przez lokiego ma zostać zabity, a thor będzie toczył walkę z synem lokiego fenirem (tez zapomniałam jak się pisze) to nie człowiek tylko olbrzymi wilk

kotka123456

Loki ma się jeszcze pojawić w Avengers 3.

LordVader345

nie moga zabic lokiego poniewaz ma on sie pojawic we wszystkich czesciach avengers

marvelfan_filmweb

No przecież mówię

marvelfan_filmweb

mowia ze w AoU sie nie pojawil.

Taneleer_Tivan

nie wiem tego jak pojde do kina to wam napisze czy to prawda czy nie

marvelfan_filmweb

to napisz jak bedziesz, najpierw do mnie ;*

Taneleer_Tivan

ok spoko chcesz dolaczyc do moich znajomych taneller - tivan jak tak to poprosze o zaproszenie

marvelfan_filmweb

Pros a bedzie Ci dane

Taneleer_Tivan

To prawda Loki się nie pojawia. Tzn. podobno pojawia się na dosłownie sekundę, ale ludzie nie potrafią go wyłapać.

Belief

Szkoda, bo naprawde jest to jedna z lepszych postaci.

Taneleer_Tivan

Wiem, też żałuję od kilku dni :/. Gorzej bo na scenę z nim czekałam najbardziej :)

Belief

Thanosa tez zostal ograniczony do marnych kilku sekund. Jak by zabraklo wdowy i sokola to nie mial bym na co isc do kina. Oczywiscie inni bohaterowie tez sa spoko, tych jednak lubie najbardziej.

Taneleer_Tivan

Thanos bez a

Taneleer_Tivan

Thantos to ma chociaż jedną scenę po napisach. Widziałeś? Już nawet kursuje w necie.

Belief

Widzialem, jest beznadziejna.

Taneleer_Tivan

he he :) Nie da się uszczęśliwić fanów :P. Same marudy :).

Belief

Mogli by mu poswiecic 2-3 minuty. Ja nie jestem marudny ;)

Taneleer_Tivan

Oooo za 3 minuty to ja bym była w niebie :D. Mnie by 20 sekund uszczęśliwiło :). Ale jedną sekundę to mam w D...

Belief

Ja o Thanosie pisalem, nie o Lokim. Lokiego tez chetnie bym zobaczyl na te kilka sekund.

Taneleer_Tivan

Aha ok :)

Belief

Brak postu

Belief

Naprawdę? A już się nastawiałam na dwie sceny w kinie a teraz... Szkoda gadać. Wgl. skąd macie info?

kasiaax33

Od ludzi co już film widzieli. Ale HiddenStone twierdzi, że podobno ta wycięta scena z Lokim będzie na wydaniu blu-ray/dvd. Ja też się nastawiałam na dwie sceny. Hej czy to nie Ty tak twierdziłaś? :)

Belief

Tak, tak to ja xd No nic trzeba będzie obowiązkowo kupić dvd i delektować się scenami które prawdopodobnie trwają minutę góra dwie. Czego się nie robi dla Lokiego ;P

kasiaax33

Innego wyjścia nie mamy jak nas tak wyrolowali :) A czuje się oszukana strasznie. Już trzeci dzień to przeżywam :]

Belief

Ja przed chwilą dopiero się dowiedziałam... Od 5 minut chodzę po domu wkurzona aż moi rodzice się spytali o co chodzi i im powiedziałam a oni jak zwykłe: A ty znów o Lokim. Tak nasza relacja mniej więcej wygląda ;D

kasiaax33

ha ha ha :) Widzę, że to grubsza sprawa :).
Ja od trzech dni poszukuję dodatków do Thorów i avengersów i nie uwierzysz, ale znalazłam i dostałam kilka od innych, takich których wcześniej nie widziałam :D. Nawet jedna scena rozszerzona mi się trafiła :D.

Belief

Sceny dodatkowe to tylko widziałam te które są na YouTube a jeśli chciałabyś się podzielić to jestem chętna :-) Może chociaż tym poprawię sobie humor.

kasiaax33

Widziałaś np. to?
http://www.dailymotion.com/video/x1ctmby_a-brothers-journey-thor-and-loki-part-1 _shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/x1ctmff_a-brothers-journey-thor-and-loki-part-2 _shortfilms

Belief

Super, dzięki. Zapowiadania się miły wieczór ;-)

kasiaax33

Nie znów zginął post :(

Belief

Post 2

kasiaax33

post 2

kasiaax33

post 3

kasiaax33

oho zaczął się protest filmwebu post 4

kasiaax33

ostatnia próba post 5

Belief

.

Belief

.

ocenił(a) film na 8
Belief

jako cień w "marach" Thora dosłownie 3-4 sekundy

sweetgirl_fw

Mam nadzieję, że mi nie mignie tylko zielona plamka...

kasiaax33

Wiesz już przynajmniej gdzie nie mrugać :D.

sweetgirl_fw

4 sekundy? To prawie 4 razy dłużej niż mi mówiono :D. Zaszaleli :]

Belief

Ja niestety nic nie zobaczyłam...

kasiaax33

A już widziałaś film?

Nie martw się, nie Ty jedyna. Teraz zaczynam się zastanawiać czy on rzeczywiście był chociaż na te dwie sekundy. Może ludzie go widzieli bo chcieli :D

Belief

Wiesz co ja ,np. widziałam jakieś rogi i myślałam, że to Loki,ale to była tylko sekunda i nie jestem pewna... Za to moja siostra mówiła, że widziała za Thorem jakąś postać z czarnymi włosami :D

kasiaax33

Ha ha no właśnie. Każdy widział to co chciał :) Trzeba poczekać do DVD. :)

użytkownik usunięty
kasiaax33

też nic nie zobaczyłem chociaż znając marvela miałem dziwne wrażenie że był w wizji Thora albo i nie

a) był tą postacią zakapturzoną ...
b) podszywa się tam pod kogoś
c) nie było go

ehhhh z chęcią zabiłbym osobę która kazała Whendonowi go wyciąć..... jeszcze wizje Thora zrobiły mi ogromnego smaka na Ragnarok.... a na to aż trzy lata trzeba czekać...

Też się skłaniałam do opcji, że go po prostu nie było, ponieważ wyrzucili go z obsady na IMBd i na plakatach promocyjnych go nie było. Ale przecież pamiętam bodajże w Księciu Półkrwi Voldemort pojawia się na sekundę, a nazwisko Ralph Finnes oczywiście na napisach końcowych się pojawiło, dopiero później chyba go wycofali z obsady...

Taneleer_Tivan

drogi tanellerze tivian lokiego nie ma w ogóle w avengers age of ultron no chyba że to jest ta zamaskowana postać w asgardzie w wizji thora ale ta postać nie pokazuje twarzy pójdziesz do kina to mi napiszesz czy mam racje czy nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones