PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 574
oceny
7,7 10 1 178574
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Chciałbym abyście się podzielili wrażeniami na temat nowego trailera Thora.

Zartanxxx

ZAJEBISTY! Szok i niedowierzanie, Hulk vs Fenrir i Surtur w dodatku umie mówić. Świetna muzyka i mam ciarki na całym ciele. Orgazm. <3

juchacz17

Dokładnie tak. Przynajmniej wiemy już , że ten film nie zakończy się happy endem i , że Thor znowu zostanie gdzieś wyrzucony a Loki znowu ich zdradzi. Mam nadzieję, że Thanos się pojawi jeszcze w filmie ale klon Thora , Surtur , Hela jest moc!

Zartanxxx

Jak dobrze poszukasz, to na fejsbuku masz nagrywkę zwiastuna Infinity War.

juchacz17

Tak już widziałem. W sumie nie wiele z tych nagrań można wywnioskować ale na pewno zapowiada się najbardziej epicki film Marvela. Na dodatek jeszcze będzie druga część i pewnie jeszcze większy rozmach.

Zartanxxx

Po 500 milionów na jeden film, więc w sumie tak. :D

juchacz17

I like it. Another one!
Pierwszy trailer: Asgardians of the Galaxy.
Drugi trailer: Guardians of Asgard.
Umrę, jeśli nie zobaczę filmu jak najszybciej.

sakinom11

Spokojnie , jeszcze kozacki Ragnarok , i to pół roku zleci :P Po drodze jeszcze Pantera

sakinom11

W sumie, zostały 3 miesiące :P

Zartanxxx

Zajebisty! Jest Hulk, więc jest git w dodatku inteligentny! Zapowiada się epickie film, a coś mi się wydaje że w końcowe pojawi się Thanos który pokona Thora.. Który później trafi na Strażników, tak jak można to było zobaczyć w zwiastunie Infinity War :)

kkwdk

Hulk zawsze był taki sam, po prostu dopiero teraz się otworzył i tyle xD.

juchacz17

Z tego co czytałem to Hulk jest teraz jaki jest, bo od dwóch lat nie zmienił się w Bannera więc zapowiada się ciekawie :) To by w sumie wyjaśniało zdziwienie Bannera na widok Sakaar. Swoją drogą ciekawe jak dojdzie do tej zmiany w Bannera, w sensie w jakich okolicznościach :)

kkwdk

Po walce z Thorem się pewnie uspokoi. A Hulk już wcześniej miał, całkiem normalną wymowę, za dużo nie gadał, ale "Puny god" wystarczy, żeby myśleć, że Hulk po prostu nie lubi gadać XD

juchacz17

W sumie to możliwe, że po walce z Thorem się zamieni w Bannera :)

kkwdk

Mam nadzieję , że Thanos rozprawi się z Thorem w ty filmie i dlatego wyląduje na statku Strażników. Hela , Surtur tylko pytanie czy znajdą czas na tego drugiego czy też z tak potężnego przeciwnika znowu zrobią mielonkę w 3 minuty... Tego się obawiam

Zartanxxx

Też mi się wydaje, że na końcu Thanos się z nim rozprawi i tak wyląduje na statku Strażników..ale niestety musimy jeszcze sporooo czasu poczekać :D

kkwdk

Szybciutko zleci. Jeszcze jak sobie pomyślę , że po Thorze niedługo potem The Last Jedi to aż cały w skowronkach jestem :P

Zartanxxx

I jeszcze teraz Planeta Małp :)

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Nie mogłem doczekać się premiery Przebudzenia Mocy. Zawiodłem się jak nigdy. Także lepiej zbytnio się nie nastawiaj, bo to znowu może być bezsensowna kopia, która nie ma szacunku dla poprzednich części i bohaterów.

Ryloth

Ja się na TFA nie zawiodłem choć fakt szału nie było. Teraz twórcy zapowiedzieli coś czego jeszcze w ST nie było także czekam na to bardzo , to się Gwiezdne Wojny więc wątpię abym się zawiódł.

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Też wątpiłem, że się zawiodę, a z premierą TFA ujrzałem najgorszą część SW. Obawiam się, że Łotr 1 to pierwszy i ostatni dobry film Disneya. Pomysły na spin-offy są beznadziejne, a ta nowa trylogia to zwykły reboot, który wywala poprzednie część do kosza. Choć The Last Jedi nie powinno być aż tak fatalne jak TFA, więc taki mały optymizm można zachować.

Ryloth

Ja natomiast się przyznam , że zanudziłem się na Rogue One jak na żadnych innym filmie z serii. Nie mówię , że był zły ale dla mnie był nudy. Vader wynagrodził mi wszystko tymi 30 sekundami na końcu

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Ten film jest nierówny, pierwsza połowa taka trochę średnia, dopiero później wkraczamy na ten właściwy poziom ;) Ważne, że nie niszczy całej sagi tak jak Przebudzenie, a wręcz ją dobrze uzupełnia :)

Ryloth

Jeśli TLJ okaże się sukcesem to nikt nie będzie mówił , że TFA zniszczyło sage, dlaczego tak sądzisz?

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Brak szacunku dla bohaterów i ich dokonań - TFA wywala wszystkie poprzednie części, łącznie z R1 do kosza. Nic już nie znaczą.

Jedyne co może jeszcze uratować tę nową trylogię to Darth Plagueis jako Snoke.

Ryloth

Od początku mocno wierzyłem , że Snoke to Plagueis ale niestety wszystko zostało zdementowane...

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Czy ktoś wyraźnie potwierdził, że Snoke to nie Plagueis?

Ryloth

Reżyser Przebudzenia Mocy powiedział , że Snoke to całkowicie nowa postać w serii. BTW. Ragnarok ma trać zaledwie 100 minut...

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Pokaż linka do tej wypowiedzi reżysera. Zresztą i tak nie sądzę, by ujawnił taką informację, nawet jeśli to nie jest prawda - zwiększa to apetyt na film.

Te 100 minut to chyba rzeczywiście prawda - mam coraz większe obawy o ten film, ale jak do tej pory MCU chyba wie co robi, więc się okaże w listopadzie jaki będzie efekt końcowy.

Ryloth

Według mnie to zdecydowanie za mało mając w uwadze to , że pewnie dobre 30 minut jak nie więcej akcja będzie rozgrywać się na Saakar a tu trzeba jeszcze dać czas na wprowadzenie Heli i Surtura. I obawiam się , że znowu nasi bohaterowie szybko się rozprawią ze wspomnianą dwójką.

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Jak mówiłem, zobaczymy po premierze ;)

Zartanxxx

Może powiedział tak ogólnie. To nie musi być wcale STO minut, może być 100 z okładem, np 120, czyli 2 godziny.

sakinom11

Pisało godzina czterdzieści

Zartanxxx

Tak, wiem. Podałam tylko przykład.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones