PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 869
ocen
7,7 10 1 178869
6,9 43
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Czy tylko mnie nie przekonuje postać Valkyrie? Nie wiem, nie potrafię zrozumieć jej fenomenu. Może to kwestia aktorki ale nie przekonuje mnie ta postać.

Po drugie jak już gdzieś pisałam w komentarzu niżej, pozwolę się sama zacytować "dla mnie dużo Lokiego = cudownie. Uwielbiam tę postać od pierwszej części Thora... Jednak czegoś mi zabrakło, chodzi o fakt, że w postaci Lokiego bardzo podobało mi się to, że jest taki... rozdarty wewnętrznie, balansuje na granicy dobra i zła. Bagaż doświadczeń, ciągła chęć bycia równym Thorowi, przypodobania się ojcu, duma, pragnienie władzy i cynizm a z drugiej strony poczucie winy za śmierć matki, żal, rozgoryczenie... To wszystko składało się na tą wybuchową mieszankę, której tu mi trochę zabrakło. Mimo wszystko podoba mi się zwrot w stronę bardziej humorystyczną. Miła odskocznia, coś nowego. Bardzo podoba mi się rozwinięcie wątku relacji Thor-Loki. "

Mam wrażenie że potencjał Lokiego jako postaci został trochę... niewykorzystany. Chociaż ogromny plus za humor.

ocenił(a) film na 9
DeMonique666

Ona powinna wyglądać tak:
https://pre00.deviantart.net/2d33/th/pre/i/2014/198/4/3/redesign_of_marvel_comic _s_valkyrie_by_zfischerillustrator-d7r51xt.jpg

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

To wiem... właśnie może to mi nie pasuje :D

DeMonique666

I tak cały film ratuje Hulk... Była 2 scena po napisach?

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
DeMonique666

mnie walkiria bardzo przekonała, od pierwszej sceny z nią była dla mnie najlepszą postacią w filmie... kwestia gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones