PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 749
ocen
7,7 10 1 178749
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Powinni tłuc kolejnych Iron menów , Thorów ' Avengersów i innych Srajmenów co tydzień! Ich dzieła o fabule dla 6 latków , z grą aktorską na poziomie ''gwiazd Klanu''czy innego M jak pierdnąć i z całością widowiska wygenerowanego przez komputer ---to akurat robota na tydzień ( no 10 dni:-) . Filmy -ops sorry --te ''dzieła'' dzięki odmużdżonemu społeczeństwu przynoszą spore zyski --więc dlaczego nie młócą ich jak w fabryce -3 a nawet 4 w miesiącu? Że co --że publika pogubi się w tym kto jest kim? Już się pogubiła!! Ja czekam z niecierpliwością na chwilę kiedy DC Comiks i Marvel połączą siły i na ekranie będą się tłuc Thor z Supermajtasami czy Batman z Hulkiem....Tylko o co? Bo na Ziemi nie będzie już ludzi do chronienia tylko zostaną sami superbohaterowie. Miłego oglądania .

ocenił(a) film na 8
Jaberwoocky1

W imieniu fanów takiego kina dziękuję, a teraz proszę wyjdź i nie psuj powietrza. To nie nasza wina, że nie rozumiesz tego fenomenu, więc nie karz nas swoją obecnością.

ocenił(a) film na 2
wifi_wifi

Zaraz , zaraz --czy ja chcę źle? Przecież gdyby fani takiego kina dostawali te szczyny 4 razy w miesiącu --to byście się na śmierć w kinach zaklaskali!!! To o co chodzi z tym psuciem powietrza?? :-) :-) :-) Jeszcze jedno --Fenomen?? Nazywasz zachwyty tą niestrawną papką --ocenianą przez niedorozwojów ''dziesiąteczkami'' fenomenem? Zbadaj znaczenie tego słowa :-) :-) :-) :-)

ocenił(a) film na 8
Jaberwoocky1

Za to Ty na pewno jesteś wysoko urodzonym, jak i wykształconym geniuszem skoro używasz takiego słownictwa oraz obrażasz ludzi w internecie, nie podając żadnych sensowych argumentów. Powiedz komuś w twarz, że jest niedorozwojem, zobaczymy jak wtedy będziesz wyglądał.
I owszem fenomen. Jest to termin oznaczający pewne zjawisko, w tym wypadku uwielbienia dla tego typu produkcji. Użyłem go zgodnie z jego popularnym znaczeniem, nie wiem czy powinno się go tak używać czy też nie. Ludzie nie mówią tak jak powstał język, lecz to język powstaje na podstawie tego jak oni mówią. I z tego powodu być może warto zaktualizować to pojęcie?
Szczyny, to kolejny Twój przykład szacunku dla cudzej pracy. I mam nadzieję, że rozmawiam z trollem, bo trzeba być osobą co najmniej niezbyt kulturalną (ewentualnie Twoim wyznacznikiem niedorozwoju) aby wypowiadać się o innych w ten sposób w internecie.

Aha jeszcze parę buziek, żeby Ci się miło czytało. Rak na filmwebie ma dwie twarze. Osoby które na wszytko dają 10, oraz takich jak Ty, którzy chyba po prostu nie potrafią się na filmach dobrze bawić jeżeli nie będzie tam głębokiej filozofii oraz 10 dna. Żegnam ozięble, raczej nie zamierzam do tego tematu wracać :-) :-) :-)

ocenił(a) film na 2
wifi_wifi

Obrażam ? Nie --nazywam rzecz po imieniu . Nie raz pisałem na temat bezgranicznej tępoty i absolutnie niezrozumiałej dla mnie histerii --dotyczącej "wyznawców" czy jak wolisz fanów tego rodzaju rozrywki . Nie piszę kina --bo z kinem ma to tyle wspólnego co politycy z uczciwością . Irytuje mnie wyciąganie tych ....SZCZYN na piedestał i określanie ich mianem wspaniałego , wielkiego i najbardziej oczekiwanego kina. Kultura ( sarkazm) która nadeszła do nas z zachodu i USA jest tym czymś z czym należy walczyć wszelkimi możliwymi środkami . Kino rozrywkowe??? Błagam ....Jeszcze jedno --z niejednego pieca chleb jadłem , także bardzo chętnie stanę do konfrontacji --z każdym.

ocenił(a) film na 8
Jaberwoocky1

Zawsze mnie fascynował ten ból dupy hejterów. Nie chcesz - nie oglądaj i daj żyć innym ;).

Jaberwoocky1

Ach te stereotypy...

ocenił(a) film na 2
wort801

Oj tam oj tam....:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones