PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 595
ocen
7,7 10 1 178595
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Wstep do Infinity War

ocenił(a) film na 8

Zapewne wstepem do Infinity War jest koncowka filmu jak i scena po napisach.
Mianowicie w wypuszczonym w sieciu zwiastunie Infinity War widzimy jak Straznicy natrafiaja na Thora w kosmosie.
Wg mnie prawdopodobnie statek Thanosa ze sceny po napisach zniszczy statek z Asgardczykami. Byc moze jedynymi ocalalymi beda Thor jak i Loki tylko Loki zapewne pojdzie z Thanosem bo ma tesseract.

Jedna rzecz mnie dziwi w tym wypuszczonym zwiastunie THOR ma dalej pare oczu. Takze troche dziwna sprawa z tym

ocenił(a) film na 9
luquepl

Z tak samo w zwiastunie miał dwoje oczu w jednej ze scen, chyba na moście, a w filmie już nie miał. Myślę że to tylko dlatego by nie ujawniać wcześniej że stracił oko.

luquepl

Ciekawe co będzie z Heimdalem. :v

juchacz17

Heimdall na bank ma kamień, więc pewnie będzie pierwszą uśmierconą ważniejszą postacią w IW.

Smaug_

Nie wiadomo czy Heimdall ma kamień tak naprawdę. Mam jeszcze przecież Infinity War gdzie w tym trailerze armia Thanosa atakują Wakandę gdzie moim zdaniem tam własnie będzie kamień. W Black Panther go ukarzą a w IW Thanos go zdobędzie.

ocenił(a) film na 8
Smaug_

Nie, proszę. Muszą go zabijać? To jakieś potwierdzone? :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones