PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 749
ocen
7,7 10 1 178749
6,9 42
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok
Kasqit

:)

Kasqit

Glupi żart

LordVader345

Oj, po co to mówisz?
Mogliby się nabierać...

Kasqit

Ja się trochę nabralem.

Ale wlasciwie całkiem niezły.

ocenił(a) film na 9
Kasqit

Jak kto się mógł nabrać, skoro film jest z 2 lata , a teraz oczekuję się z niepewnością na trailer filmu który będzie wiosną ; P

użytkownik usunięty
paula0fm

wiosną to ty zapomnij prędzej zimą 2016/17 pamiętaj premiera jest w listopadzie 2017 a film zaczynają kręcić w lutym więc ... Tak wiem zniszczyłem twoje marzenie :p wybacz

ocenił(a) film na 9

Chodziło mi o Civil War ; D

użytkownik usunięty
paula0fm

aha :) a tak w ogóle za rok o tej porze coś czuję że powrócą Strażnicy Galaktyki w pierwszym trailerze :)

ocenił(a) film na 9

Nie wiem. Sam wiesz, ze Marvel pod tym względem jest nieobliczalny.

użytkownik usunięty
paula0fm

prawda :)

ocenił(a) film na 9

I patrz premiery kolejnych star warsów, bo może być tam załączony trailer tak jak w tym roku.

użytkownik usunięty
paula0fm

myślę że Strażników dołączą już do premiery Doktorka :)

ocenił(a) film na 9

To może być zbyt oczywiste ; D

użytkownik usunięty
paula0fm

no ba ! :D

użytkownik usunięty
paula0fm

a tak w ogóle to nudno teraz nie będzie za już nie cały miesiąc bo prawdopodobnie 16 grudnia ujrzymy pierwszy teaser trailer z Civil War do tego 18 grudnia u nas SW i to nie koniec niespodzianek :) bo chwilę później nadejdą święta plus do tego zostanie zaledwie 2 tygodnie do Agentki Carter II sezonu a potem to już tylko cud miód i orzeszki polane czekokadą czego my narzekamy? To mignie nim się obejrzymy ^^

ocenił(a) film na 9

Ja gdzieś stawiam, że na 2 tygodnie przed kinowym trailerem, wycieknie netu. A potem przyszły rok to z górki. : )

użytkownik usunięty
paula0fm

racja też liczę na wcześniej ale jednak nastawiam się na 16 grudnia. Mogli by chociaż nas zadowolić plakatem... Czemu nas tak karają?

ocenił(a) film na 9

Nie no! Przecież mamy kubeczki i koszulki : D

użytkownik usunięty
paula0fm

chociaż tyle ale jednak... To za mało :(

ocenił(a) film na 9
paula0fm

http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+mocy-2015-671051/dates

W Panamie i w Wenezueli na pewno mają komórki i napewno coś wycieknie ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones