PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 754
oceny
7,3 10 1 781754
7,4 45
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Widowiskowe kino,
ale nic tu z prawdy

http://img.myepicwall.com/2013/10/f3fdd75f263846c4c8408f088a86fec9.jpg
to podsumowuje ten film. Cała jego konstrukcja oparta jest na bezsensownym romantycznym niepotrzebnym
poświęceniu idioty
JOŁ

kamil98760

http://metromsn.gazeta.pl/Gwiazdy/1,126479,12638860,Bohater_DiCaprio_umarl_na_pr ozno___pogromcy_mitow.html

prostareposta

Czyli jednak głupota ludzi, wierzących we wszystko co tylko napiszą w internecie przewyższa racjonalne myślenie. Przykre.

maryska14_

to brzmi inaczej

Czyli jednak głupota ludzi, wierzących we wszystko co pokażą w filmie przewyższa doświadczenia naukowe zrobione dla tego konkretnego przypadku. Przykre.

ocenił(a) film na 9
prostareposta

No to już wiem co za bachory tak obniżają średnia tego filmu. Może dla ciebie to było bezsensowne poświęcenie idioty ale dla mnie i 90% oglądających ten film to miało sens i było piękne. A taka jest prawda ze te drzwi nie wytrzymały i czy nikt nie może tego poprosi zrozumieć? Jak film ci się nie podobał to po co non stop komentujesz i poswiecasz na ten film tyle twojego cennego czasu no bo przecież ,,jest taki banalny". Prawda jest taka ze ta opowieść cię poruszyła (nie chodzi mi tu o to ze wzrusza) ale o to ze ten film wywołuje w każdym jakieś emocje i nie jest obojętny. I to cię zaintrygowalo, dlatego poswiecasz na ten film tyle czasu.

lussi13

Prawda jest taka, że jakby oboje się zmieścili to ty i reszta nastolek nie mogłaby rozpaczac nad poswieceniem Leonardo ;9 ;( :( ;( ;( OHMYGOD
lemme cry a river

ocenił(a) film na 9
prostareposta

Wow nareszcie odkryłas ze o to chodzi w tym filmie!!! Żeby wzruszyć się w momencie śmierci Leonarda. Gratuluje szybkości komunikowania i inteligencji :p

lussi13

dziekuje:*

ocenił(a) film na 10
prostareposta

Widać, jak bardzo rozumiesz sens i przekaz tego filmu, nast. razem zanim coś napiszesz lepiej dwa razy się zastanów;

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones