PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 451
ocen
7,3 10 1 781451
7,4 45
ocen krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Nie rozumiem ,

ocenił(a) film na 10

dlaczego ten film ma taką niską ocenę.

ocenił(a) film na 10
MamGdzies_WaszNick1

PS
Nie odpowiadaj,widziałem twoje dziesiątki.
Pozdrawiam.

Berith7777

Oceniam filmy, które oglądałam ostatnio, reszty wolę nie bo większości nie pamiętam. A buntowniczy bo raczej nikt kto ma w poważaniu zasady nie pluję za burtę titanica, nie rysuje aktów prostytutek, nie proponuje damie jazdy okrakiem, ani nie zdobywa biletów grając w karty, ale wiesz, mogę się mylić i jest to szczyt klasy i kultury. I odwal się od moich dziesiątek (tudzież JEDNEJ) dziesiątki, bo ja też mogę się przywalić do czegoś co nie jest w temacie - zmień profilowe bo wyglądasz na nim jak nawiedzony satanista z tłustymi włosami.

Berith7777

PS
Nie oceniaj książki po okładce, to ze mam inne zdanie nie oznacza że nie wiem co mówię, znam temat. Mam pamięć do szczegółów. Również pozdrawiam, dziękuję, dobranoc. Nie odpisuj, i tak cię oleję.

ocenił(a) film na 3
JesyBray

Juź tłumaczę niską ocenę u mnie: NUDA.

Jeśli film jest mdły i wyłączam go po x minutach, to wystawiam ocenę 1. "Do Titanica" podchodziłam kilka razy, zmuszałam się by obejrzeć cały. Ocenę podwyższyłam za muzykę i grę aktorską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones