PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 50 927
ocen
7,4 10 1 50927
7,4 27
ocen krytyków
Toy Story 4
powrót do forum filmu Toy Story 4

Pixar zrobił znakomitą trylogię... I niech tak zostanie. Jeśli mają wyprodukować coś, co się do niej nie umywa, to niech nie robią kolejnej części.

ocenił(a) film na 9
Krwawe_dziaslo

Super, tylko po co piszesz w odpowiedzi na mój komentarz?

ocenił(a) film na 4
LopekPower

Bo może.

ocenił(a) film na 8
ewab101

Cieszę się bardzo, że Twoje obawy okazały się niesłuszne. Bardzo pięknie wyszedł im ten epilog. Nie ma już takiej petardy emocjonalnej jak finał trzeciej części, ale wciąż nostalgia odzywała się w co drugiej scenie, a i sama przygoda została znakomicie rozpisana. Szkoda tylko, że Rex miał tak niewiele czasu ekranowego.

użytkownik usunięty
lew890

Szkoda że NIE było zurga

ocenił(a) film na 8
lew890

Ahhh a Rexa lubiłam :( Szkoda.

ocenił(a) film na 4
ewab101

Cieszę się, że powstała ta część, na pierwszej byłem jako dziecko w kinie, teraz poszedłem na czwórkę ze swoim synem. Miejscami idzie się uśmiechnąć, ale umówmy się, nostalgia nie wystarczy by ocenić te film jako bardzo dobry. To już było i można tylko powspominać w czwartym ponownie odgrzanym kotlecie. Synowi też się podobało :)

ocenił(a) film na 4
inimicusPL

Jak to w czwartym odgrzanym kotlecie? Czyli według Ciebie pierwsza część również była odgrzewanym kotletem? E?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones