PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 653
oceny
7,3 10 1 30653
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

6/10

ocenił(a) film na 7

Dużo szumu... oscary, a film przeciętny, naciągany, przedłużony o dobre pół godziny... oglądałem wczoraj na jedynce ;p i ciągnął się... i ciągnął, a większość scen nie wnosiła nic nowego... kilka udanych wątków...

hmmm... i mógłby może ktoś wyjaśnić zakończenie? może czegoś nie załapałem ;p szczególnie ten wątek z meksykańskimi policjantami.

dzieki z góry.

heyo7

widzisz kolego bierzesz sie za ogladanie filmow do ktorych jeszcze nie dorosles;), moze lepiej zostan przy pile tam nie trzeba myslec;)

ocenił(a) film na 7
grzes1962

skad wiesz ze nie zrozumialem? po prostu jak dla mnie jest wiele lepszych filmow poruszających tą problematykę, a ten jest dla mnie przeciętny i tyle.

heyo7

Nie kojarzę lepszego filmu o dragach. Pomijając oczywiście komediowy Trainspotting.

ocenił(a) film na 7
grzes1962

żałosne są takie wpisy, atakujące za to, że komuś nie spodobał się jakiś film, w mniemaniu niektórych uznawany za kino wyższych lotów, w związku z czym jeśli komuś się nie podobał, tzn że nie zrozumiał i od razu jest odsyłany do "Piły" i "Rambo" :] wszystko zależy od tego w jaki sposób podchodzi się do kina, jeśli dla niektórych kino ma być np. tylko czystą, niewymagającą myślenia rozrywką, w związku z czym nie będzie oglądał np. Kieślowskiego, to nie znaczy od razu, że jest niedojrzały, głupi, czy nierozumny... niedojrzałość pokazują ci, którzy takie rzeczy wypisują.


A propos samego filmu - zgadzam się z założycielem postu, że na pewno nie jest to film wybitny, nie rzuca na kolana, właściwie braki w scenariuszu nadrabia w dużej mierze aktorstwem, aczkolwiek ostatecznie uważam, że wart obejrzenia, ale szybko przetrawiony nie pozostawia zamierzonego wrażenia i ulega zapomnieniu.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
cezar9991

A ja tak miałem, pierwszy raz ten film oglądałem w wieku chyba 14 lat, a drugi 18 albo 19. Po pierwszym razie wydawał mi się nudny i nijaki, a po drugim razie - doskonały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones